• Wersja do druku
  • -AA+A

Pobity na śmierć

16:54, 10.04.2012
Pobity na śmierć We wtorek (10.04.) w szpitalu zmarł dwudziestoczteroletni białostoczanin, który w nocy z niedzieli na poniedziałek został brutalnie pobity przed dyskoteką na ulicy Lipowej w Białymstoku. W tej sprawie policja zatrzymała osiem osób, które doprowadziła do prokuratury. Wśród zatrzymanych są ochroniarze z klubu, gdzie mężczyznę pobito.

We wtorek (10.04.) w szpitalu zmarł dwudziestoczteroletni białostoczanin, który w nocy z niedzieli na poniedziałek został brutalnie pobity przed dyskoteką na ulicy Lipowej w Białymstoku. W tej sprawie policja zatrzymała osiem osób, które doprowadziła do prokuratury. Wśród zatrzymanych są ochroniarze z klubu, gdzie mężczyznę pobito.

fot. arch.
fot. arch.

Podziel się:   Więcej
W nocy około godziny 23:30 z niedzieli na poniedziałek dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku otrzymał telefoniczny sygnał o bójce w jednym z klubów rozrywkowych przy ulicy Lipowej. Funkcjonariusze na miejscu zdarzenia na chodniku przed lokalem odnaleźli pobitego, nieprzytomnego 24-letniego białostoczanina. Pokrzywdzony z obrażeniami głowy w stanie krytycznym został odwieziony do szpitala.

W związku z tym funkcjonariusze zatrzymali 8 mężczyzn w wieku od 27 do 48 lat podejrzewanych o udział w tym zdarzeniu. Okoliczności nocnego zajścia, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Białystok-Południe wyjaśniają policjanci z I białostockiego komisariatu.

(mc)
za: Obiektyw TVP Białystok