Konik

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Konik - 18.12.2012

fot.arch.Świat dźwięków i muzyki, to nie tylko jego pasja, to całe życie. Krzysztof Gregorkiewicz – na co dzień operator kamery, jest wokalistą w zespole „Bracia i siostry”. Koncerty, wyjazdy, nagrody w konkursach to dla muzyka niezapomniane chwile. Ale jak się okazuje śpiewanie i granie to nie jedyny talent. »  

Konik - 11.12.2012

fot.arch. Mirosław Miniszewski – postanowił żyć w zgodzie z naturą. Osiedlił się z dala od miasta, żeby móc obserwować ptaki, rysie czy żubry. Zwierzęta w otulinie Puszczy Knyszyńskiej – podchodzą pod okna jego chaty. Te najbardziej płochliwe – można fotografować z ukrycia –ze specjalnie wybudowanej czatowni…O swojej pasji do przyrody opowie »  

Konik - 27.11.2012

fot.arch.Łamanie praw grawitacji, prędkość i adrenalina – to jest to, co od wielu lat przyciąga na tor Macieja Stolarskiego. Tu nie tylko jeździ na swoim crossie, ale też poznał wspaniałych przyjaciół. Więcej o jego hobby w najbliższym odcinku "Konika". »  

Konik - 20.11.2012

fot.arch.Cykl felietonów przedstawiających ludzi z pasją, wyjątkowym hobby, które często przechodzi z pokolenia na pokolenie lub pozwala ocalić ginące umiejętności rzemieślnicze, ale też wzbogaca osobowość, pozwala na ciekawsze życie. »