• Wersja do druku
  • -AA+A

Dziadkowie i wnuki zginęli w wypadku

22:24, 09.08.2011
Dziadkowie i wnuki zginęli w wypadku Starsze małżeństwo i 11-latka ponieśli śmierć we wtorkowym wieczornym wypadku na drodze wojewódzkiej nr 252 w Ujmie Dużej (pow. aleksandrowski). 8-letni chłopiec zmarł w szpitalu wskutek obrażeń.

Starsze małżeństwo i 11-latka ponieśli śmierć we wtorkowym wieczornym wypadku na drodze wojewódzkiej nr 252 w Ujmie Dużej (pow. aleksandrowski). 8-letni chłopiec zmarł w szpitalu wskutek obrażeń.

W zderzeniu z ciężarówką zginęli dziadkowie i ich wnuczka, jadący fiatem uno (fot. KPP Aleksandrów Kuj.)
W zderzeniu z ciężarówką zginęli dziadkowie i ich wnuczka, jadący fiatem uno (fot. KPP Aleksandrów Kuj.)

Podziel się:   Więcej
Fiat uno wyjeżdżał po godz. 19.30 z drogi podporządkowanej - od strony Osięcin - na wojewódzką i nie ustąpił pierwszeństwa ciężarowemu volvo. 25-letni kierujący volvo z naczepą z kontenerem nie miał szans uniknąć zderzenia.

Na miejscu zginął 76-letni kierujący fiatem, jego 12 lat młodsza żona oraz ich wnuczka. Jej młodszy brat z ciężkimi obrażeniami został zabrany do szpitala we Włocławku. Niestety, lekarzom nie udało mu się uratować życia. Zmarł o świcie.

Do szpitala w Aleksandrowie Kujawskim na obserwację trafił kierowca ciężarówki. Był trzeźwy.

Droga została zablokowana. Strażacy do późnej nocy usuwali skutki wypadku, a policja kierowała auta objazdami przez Zakrzewo.

Funkcjonariusze do późnych godzin nocnych wykonywali oględziny miejsca zdarzenia oraz przesłuchiwali świadków. Dokładne okoliczności tego wypadku wyjaśni policyjne śledztwo prowadzone pod nadzorem prokuratora.
 
 
 
...