• Wersja do druku
  • -AA+A

Zabił sąsiadkę. Ma zarzuty

14:37, 28.05.2012
Zabił sąsiadkę. Ma zarzuty Ciało 53-latki znaleźli policjanci w mieszkaniu przy ul. Olsztyńskiej w Toruniu. Funkcjonariusze zatrzymali do tej sprawy 22-latka. Dawid K. usłyszał zarzut zabójstwa, przyznał się do winy i został aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu dożywocie.

Ciało 53-latki znaleźli policjanci w mieszkaniu przy ul. Olsztyńskiej w Toruniu. Funkcjonariusze zatrzymali do tej sprawy 22-latka. Dawid K. usłyszał zarzut zabójstwa, przyznał się do winy i został aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu dożywocie.


Podziel się:   Więcej
Zaniepokojona brakiem kontaktu z 53-latką, jej córka, postanowiła sprawdzić, co dzieje się z matką. W sobotni ranek odkryła w mieszkaniu przy ul. Olsztyńskiej jej zwłoki. Wtedy zaalarmowała dyżurnego toruńskiej Komendy Miejskiej Policji. w

Na miejsce pojechali policjanci oraz prokurator. Decyzją prokuratora, zwłoki 53-latki zostały zabezpieczone do dalszych badań.

W niedzielę około godz. 13.00 przy Placu Rapackiego funkcjonariusze zatrzymali do tej sprawy 22-letniego mężczyznę. To sąsiad zmarłej, który miał przed tragedią pić z kobietą alkohol. Trafił do policyjnej celi.

We wtorek toruński sąd tymczasowo aresztował 22-latka: torunianin najbliższe trzy miesiące podejrzany spędzi w areszcie.