• Wersja do druku
  • -AA+A

Nowe programy w nowej TVP Regionalna!

13:33, 26.08.2013
Nowe programy w nowej TVP Regionalna! Wiadomości, publicystyka, reportaże i sport. Programy sprawdzone i te zupełnie nowe - w niedzielę 1 września rusza nowy kanał Telewizji Polskiej - TVP Regionalna.

Wiadomości, publicystyka, reportaże i sport. Programy sprawdzone i te zupełnie nowe - w niedzielę 1 września rusza nowy kanał Telewizji Polskiej - TVP Regionalna.

Wśród nowości będzie "Agroszansa" - magazyn rolniczy Marii Sikorskiej
Wśród nowości będzie "Agroszansa" - magazyn rolniczy Marii Sikorskiej

Podziel się:   Więcej
Ciekawe przykłady wykorzystania unijnych dotacji, pomysły na biznes w rolnictwie - taki będzie nowy program rolny „Agroszansa" na antenie stacji TVP Regionalna. Maria Sikorska wraz z ekspertami podpowie, co zrobić by gospodarstwa były nowoczesne i przynosiły zyski. - Nie zabraknie wnikliwej analizy rynku i potrzeb jej mieszkańców, a między tym będzie to, co najważniejsze: klucz do sukcesu rolników – zapowiada autorka programu.

Kibice sportowi też znajdą coś dla siebie w interaktywnym programie "Sektor kibica" - w każdą niedzielę o godz. 22.20. To 40 minut programu „na żywo”, który będą mogli tworzyć także kibice. - Czekamy na opinie kibiców: co chcieliby w tym programie zobaczyć, co sądzą o sporcie, sportowcach, działaczach w naszym regionie. Dlatego już uruchomiliśmy profile na facebooku i na twitterze – mówi Hubert Malinowski, autor programu "Strefa kibica".

Najważniejsze kulturalne wydarzenia w programie Katarzyny Marcysiak "Wstęp wolny z kulturą" - to nowa propozycja kanału TVP Regionalna. Lokalne pasma mają zniknąć z TVP Info i przenieść się do nowego kanału - właśnie TVP Regionalna. Pozwoli to na prezentację większej liczby programów dotyczących regionów. - Polska zasługuje na to, żeby opowiadać o niej także z lokalnej perspektywy, nie tylko tej warszawskiej – przekonuje Katarzyna Marcysiak, sekretarz programowy TVP Bydgoszcz.

TVP Regionalna - i tym samym TVP Bydgoszcz - będzie dostępna na trzecim multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej na kanale 36. Oprócz tego każdy z operatorów kablowych będzie miał obowiązek udostępniać nowy program wszystkim swoim klientom.

Krystyna Rymaszewska

 
 
 
...