• Wersja do druku
  • -AA+A

Jest promocja na opłatę abonamentu rtv. Można sporo zaoszczędzić

18:21, 08.01.2013
Jest promocja na opłatę abonamentu rtv. Można sporo zaoszczędzić Dzięki niemu możemy codziennie pojawiać się w Państwa domach i przekazywać najświeższe informacje z regionu. Mowa o abonamencie radiowo-telewizyjnym, który wcale nie musi być dużym obciążeniem dla domowego budżetu. Widzowie, którzy do 25 stycznia zdecydują się z góry opłacić roczny abonament, mogą zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych.

Dzięki niemu możemy codziennie pojawiać się w Państwa domach i przekazywać najświeższe informacje z regionu. Mowa o abonamencie radiowo-telewizyjnym, który wcale nie musi być dużym obciążeniem dla domowego budżetu. Widzowie, którzy do 25 stycznia zdecydują się z góry opłacić roczny abonament, mogą zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych.

Takie są opłaty rtv w 2013 r.
Takie są opłaty rtv w 2013 r.

Podziel się:   Więcej
"Zbliżenia" codziennie pokazują najważniejsze sprawy dotyczące życia blisko 2 mln mieszkańców Kujaw i Pomorza. Staramy się być zawsze tam, gdzie dzieje się coś ciekawego.

Możliwe to jest m.in. dzięki funduszom z abonamentu RTV, które przekazywane są również na działalność oddziałów regionalnych TVP. Oprócz programów informacyjnych finansowane z niego są cykliczne programy publicystyczne, sportowe i edukacyjne. - Także inne programy, na które nie udaje nam się pozyskać sponsorów - tzn. programy kulturalne, programy publicystyczne - staramy się po prostu za te pieniądze przygotowywać materiały obrazujące życie w regionie, to co się tu dzieje najważniejszego i myślę, że to jest właśnie rola mediów publicznych - mówi Tomasz Pietraszak, dyrektor TVP Bydgoszcz.

W 2013 roku wysokość abonamentu za jeden miesiąc wynosi 5,65 zł za używanie odbiornika radiofonicznego i 18,65 zł za używanie odbiorników telewizyjnego lub telewizyjnego i radiofonicznego.

Jeśli jednak widzowie i słuchacze zdecydują się z góry opłacić roczny abonament, mogą liczyć na 10-procentową bonifikatę. To kilkadziesiąt złotych oszczędności. Warunkiem jest jednak uiszczenie abonamentu RTV do 25 stycznia.

Bartosz Wiśniewski

 
 
 
...