• Wersja do druku
  • -AA+A

Uwaga! 15 lutego przeprogramuj telewizor na nowe kanały

18:40, 02.02.2014
Uwaga! 15 lutego przeprogramuj telewizor na nowe kanały Będą nowe kanały, ale trzeba będzie się na nie przestroić. 15 lutego zmieni się oferta anten Telewizji Polskiej dostępnych w naziemnej telewizji cyfrowej. Jeżeli korzystacie Państwo z odbioru DVB-T będzie trzeba wyszukać ponownie programy w telewizorze lub dekoderze.

Będą nowe kanały, ale trzeba będzie się na nie przestroić. 15 lutego zmieni się oferta anten Telewizji Polskiej dostępnych w naziemnej telewizji cyfrowej. Jeżeli korzystacie Państwo z odbioru DVB-T będzie trzeba wyszukać ponownie programy w telewizorze lub dekoderze.

15 lutego trzeba będzie przestroić telewizor
15 lutego trzeba będzie przestroić telewizor

Podziel się:   Więcej
15 lutego oferta kanałów Telewizji Polskiej w naziemnej telewizji cyfrowej zostanie poszerzona o nowy, bezpieczny kanał dla dzieci. TVP ABC będzie emitować bajki z polskich wytwórni filmów animowanych, programy i magazyny edukacyjne, seriale, filmy i Teatr Telewizji dla dzieci. „Miś Uszatek”, „Bolek i Lolek”, „Miś Fantazy”, „Przygody Koziołka Matołka”, „Smerfy” i „Pszczółka Maja”, „Pan Tik Tak”, „Domisie”, „Jedynkowe Przedszkole”, „Mama i ja”, „Moliki książkowe” czy „„Lippy & Messy”. Codzienne na antenie TVP ABC rozgości się „Wieczorynka” i to aż godzinna - od 19:00 do 20:00.

W związku ze zmianami konieczne będzie jednak przeprogramowanie odbiornika. Aby to zrobić wystarczy wykonać następujące czynności:

1. Wybrać na pilocie przycisk „menu”.
2. Wybrać funkcję „instalacja”.
3. Wybrać „automatyczne wyszukiwanie programów”.


Po chwili lista programów się odświeży i pojawią się wszystkie dostępne programy, wśród nich m. in. TVP1 i TVP2 – obydwie w jakości HD, jedyny kanał informacyjny w telewizji naziemnej – TVP INFO oraz nowe TVP ABC.

Oto pełna lista kanałów Telewizji Polskiej dostępnych od 15 lutego w naziemnej telewizji cyfrowej:
1. TVP1 HD
2. TVP2 HD
3. TVP Regionalna
4. TVP ABC
5. TVP Kultura
6. TVP Historia
7. TVP Rozrywka
8. TVP Info