Zbliżenia

pokaż: wg daty | alfabetycznie
widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Zbliżenia - 1.11, g. 18.30

Zbliżenia 1.11Tłumy na cmentarzach i na drogach – obchody dnia Wszystkich Świętych i ostatnie godziny policyjnej akcji „Znicz” *** Wielki sukces kwesty na bydgoskim cmentarzu Starofarnym *** Pieniądze z Unii pomagają ratować zabytkowe mogiły »  

Zbliżenia - 1.11, g. 18.30

Zbliżenia 1.11 1.11 - TEMATY DNIA: W Dzień Wszystkich Świętych odwiedzamy groby bliskich nawet w najdalszych zakątkach kraju i poza granicami. Kwesty na bydgoskich i toruńskich cmentarzach, na odnowę starych nagrobków. Znicze płoną też przy dawnych młynach w Toruniu, ku pamięci zabitych młynarzy. Władze Torunia właśnie pracują nad mapą cmentarzy w mieście. »  

Zbliżenia - 1.11, g. 18.30

Zbliżenia 1.111.11 – TEMATY DNIA: Wspomnienia tych, którzy odeszli i zaduma nad przemijaniem – takie jest Dzień Wszystkich Świętych. Kwesty na cmentarzach w Bydgoszczy i Toruniu na odnowę grobów zasłużonych mieszkańców regionu. Romowie świętują nad grobami bliskich. W Toruniu chcą przywrócić należytą pamięć Fortowi VII. »  

Zbliżenia - 1.11, g. 18.30

Zbliżenia 1.11 Tematy dnia - 1.11: Choć mogiły bliskich odwiedzamy w atmosferze zadumy, Dzień Wszystkich Świętych to dla katolików radosne święto - podczas mszy wspomina się tych, którzy zostali wyniesieni do chwały. Na największych cmentarzach w regionie artyści, dziennikarze, politycy i sportowcy kwestowali na rzecz zabytkowych nekropolii. Mieszkańcy regionu, oprócz grobów swoich »  

Zbliżenia - 11.10, g. 18.30

Zbliżenia 11.10Tematy dnia - 11.10: Plany restrukturyzacji PKP Cargo solą w oku związkowców - pracę może stracić ponad 100 osób w regionie. Lekceważenie problemu i za mało pieniędzy na leczenie - opieka psychiatryczna wymaga szybkich zmian. Szpitale uniwersyteckie szukają sposobów na wyjście z zadłużenia. Na jednym z bydgoskich cmentarzy grasują szczury. »  

Zbliżenia - 11.10, g. 18.30

Zbliżenia 11.10 Tematy dnia – 11.10: Mężczyzna oskarżony o zabójstwo Eweliny ze Służewa przed sądem - proces w tej sprawie ruszył we Włocławku. Wiesław Kiełbasiński odwołany ze stanowiska szefa kujawsko-pomorskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia. Debiutanci i weterani - Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła oficjalne wyniki wyborów parlamentarnych. Praca w ochronie zdrowia to prawdziwa »  

Polecamy