• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

„Lato, muzyka, zabawa” – wielki finał w Gdańsku

16:35, 29.08.2018
„Lato, muzyka, zabawa” – wielki finał w Gdańsku To już ostatni przystanek na muzycznej trasie Dwójki. Finałowy koncert odbędzie się w Gdańsku, na terenie historycznej stoczni. Wystąpią wyjątkowe osobowości polskiej sceny muzycznej, a także gwiazdy zagraniczne, w tym Shanguy – włosko-francuskie trio, które przebojem wdarło się na europejskie listy przebojów. Początek transmisji na antenie TVP2 w najbliższy piątek 31 sierpnia, o godz. 20:45.

To już ostatni przystanek na muzycznej trasie Dwójki. Finałowy koncert odbędzie się w Gdańsku, na terenie historycznej stoczni. Wystąpią wyjątkowe osobowości polskiej sceny muzycznej, a także gwiazdy zagraniczne, w tym Shanguy – włosko-francuskie trio, które przebojem wdarło się na europejskie listy przebojów. Początek transmisji na antenie TVP2 w najbliższy piątek 31 sierpnia, o godz. 20:45.


Podziel się:   Więcej
Ostatni z serii wakacyjnych koncertów Dwójki odbędzie się w wyjątkowym miejscu – w mieście będącym kolebką „Solidarności”, w scenerii historycznej Stoczni Gdańskiej. To właśnie na jej terenie stanie scena, na której wystąpi plejada polskich i zagranicznych gwiazd.

Widzów Dwójki i publiczność zgromadzoną w Gdańsku czekają dwie godziny muzycznej zabawy w rytmie największych współczesnych hitów, a także nieśmiertelnych przebojów, które znają całe pokolenia. Nie zabraknie takich osobowości, jak: Ewa Farna, Ania Wyszkoni czy Ewelina Lisowska. Zagrają legendarne grupy Sztywny Pal Azji, Jary Oddział Zamknięty i Kombi. Na scenie pojawią się także: Kasia Nova, formacja Komodo z przebojem „(I Just) Died In Your Arms" i Zuzanna Jabłońska – młodziutka artyska, która rozbłysła w pierwszej edycji „The Voice Kids”.

W Gdańsku zagoszczą także gwiazdy z zagranicy, w tym trio Shanguy z przebojem „La Louze", zespół No Mercy, grupa Scotch, a także F.R. David i Johnson Righeira.

Zrealizowane z rozmachem, muzyczne show poprowadzą: Marcelina Zawadzka, Ida Nowakowska i Mateusz Szymkowiak przy wsparciu Kamila Nosela i Damiana Michałowskiego z Radia Zet – rozgłośni, która patronuje trasie koncertowej Dwójki.

„Lato, muzyka, zabawa – zakończenie lata z Solidarnością“ - piątek, 31 sierpnia o godz. 20.45 w Dwójce. Na żywo!

Patroni medialni: Radio ZET, Super Express, Interia.pl