• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Zwolnij! Nadchodzi Wielki Test na Prawo Jazdy w TVP1

13:42, 04.12.2014
Zwolnij! Nadchodzi Wielki Test na Prawo Jazdy w TVP1 Już w najbliższy poniedziałek, 8 grudnia, o 20:30 w TVP1 „Wielki Test na Prawo Jazdy. 10 mniej. Zwolnij!”. Paulina Chylewska i Maciej Orłoś przepytają gości w studiu i widzów ze znajomości zasad bezpieczeństwa na drodze, a internauci sprawdzą swoją wiedzę rozwiązując test online.

Już w najbliższy poniedziałek, 8 grudnia, o 20:30 w TVP1 „Wielki Test na Prawo Jazdy. 10 mniej. Zwolnij!”. Paulina Chylewska i Maciej Orłoś przepytają gości w studiu i widzów ze znajomości zasad bezpieczeństwa na drodze, a internauci sprawdzą swoją wiedzę rozwiązując test online.


Podziel się:   Więcej
Jedynka we współpracy z Krajową Radą Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego zaprasza na widowisko, w którym przystępnie i lekko przypomniane zostaną zasady bezpieczeństwa na drodze oraz przepisy ruchu drogowego. Swoją wiedzę z tej dziedziny będą sprawdzać artyści, politycy, dziennikarze, sportowcy. Tym razem test rozwiązywać będą nie w parach, lecz indywidualnie. Wśród gości zaproszonych do warszawskiego studia znajdą się m.in.: Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski, Przemek Cypryański, Jacek Wójcicki, Jerzy Bończak, Mieczysław Hryniewicz, Leszek Kuzaj, Monika Zamachowska, Marek Siudym, Krzysztof Skiba, Andrzej Stankiewicz, Rafał Patyra, Małgorzata Serafin, Rafał Sonik, Mariusz Czerkawski, Małgorzata Kidawa-Błońska, Jadwiga Wiśniewska, Łukasz Warzecha, Jarosław Kret, Marzena Rogalska, Zygmunt Kukla. Wygraną w wysokości 50 tys. zł zwycięzcy tradycyjnie przeznaczą na wybrany przez siebie szczytny cel.

W programie wystąpi Ania Rusowicz, która zaskakująco wykona utwór pt. „Highway to Hell”, Radek Brzóska będzie obalał mity związane z kierowaniem autem, a pewien uczestnik programu podda się nawet specjalnemu szkoleniu na prawo jazdy pod czujnym okiem instruktora.

Widzowie będą mogli sprawdzić swoją wiedzę online, logując się na stronie Interia.pl lub ściągając aplikację na smartfony TVP PRAWO JAZDY.

Program reżyseruje Konrad Smuga, redaktorem odpowiedzialnym jest Irena Pręcikowska z redakcji audycji społeczno-publicystycznych TVP1, a producentem Jolanta Filipowicz z Agencji Produkcji Telewizyjnej i Filmowej TVP. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2007-2013, na zlecenie Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, partnerem medialnym Interia.

Centrum Informacji TVP