Strona główna » Dla dzieci » Jedynkowe przedszkole

galeria

sortuj: rosnąco | malejąco

Jedynkowe przedszkole - Konkurs na portret ulubionej postaci

Jeszcze przed wakacjami ogłosiliśmy konkurs na najładniejszy portret Waszej ulubionej postaci z Jedynkowego Przedszkola. Nadesłaliście bardzo dużo wspaniałych, barwnych rysunków. Przedstawiamy wyróżnione prace.
Dodano: 2010-11-09, liczba zdjęć: 7

Jedynkowe przedszkole - Konkurs „Mój ogródek” rozstrzygnięty

W odcinku „Mali ogrodnicy” zachęcaliśmy Was do zakładania własnych grządek lub ogródków na parapecie. Ogłosiliśmy wtedy konkurs na najładniejszy taki zielony kącik. Oto galeria nagrodzonych zdjęć.
Dodano: 2009-06-16, liczba zdjęć: 15

Jedynkowe przedszkole - Dzień Mamy u „Jedynkowych przedszkolaków”

Jedynkowe przedszkolaki zaprosiły swoje mamy na nagranie specjalnego programu z okazji 26 maja. Było bardzo odświętnie i wesoło. Dzieci przygotowały wiele niespodzianek...
Dodano: 2009-05-28, liczba zdjęć: 8

Jedynkowe przedszkole - Mamy już rok! Zobacz Jedynkowy Tort

„Jedynkowe przedszkole” świętowało w kwietniu swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji dzieciaki mogły zobaczyć, jak powstaje ich ulubiony program.
Dodano: 2009-04-23, liczba zdjęć: 9

Jedynkowe przedszkole - Wasze śliczne Jedynkowe Zeszyty

Wpisujecie do nich poznane literki i rysujecie bajecznie kolorowe ilustracje. Inspiracji dostarczają Wam kolejne spotkania z Jedynkowymi Przedszkolakami.
Dodano: 2009-04-10, liczba zdjęć: 15

Jedynkowe przedszkole - Piękne nagrody za piękne rysunki

Przysyłacie do „Jedynkowego przedszkola” swoje fantastyczne prace. Są tak śliczne, że postanowiliśmy ich autorom przyznać specjalne upominki. Wypatrujcie listonosza!
Dodano: 2009-03-05, liczba zdjęć: 23

Jedynkowe przedszkole - Kim będę jak dorosnę – Wasze prace

Zasypaliście naszą redakcję pięknymi pracami plastycznymi. Za wszystkie fantastyczne rysunki serdecznie dziękujemy. Listę laureatów konkursu „Kim będę jak dorosnę” znajdziecie w zakładce „konkursy”.
Dodano: 2009-01-13, liczba zdjęć: 15

Jedynkowe przedszkole - Karnawałowy zawrót głowy

Kolorowe balony, zabawne stroje i piękne, złote maski. Jedynkowe Przedszkolaki i ich przyjaciele tanecznym krokiem weszli w Nowy Rok. Zobacz galerię z wielkiego balu, który odbył się tuż przed Sylwestrem. Tylko na tvp.pl.
Dodano: 2009-01-08, liczba zdjęć: 4