TVP.plInformacjeSportKulturaRozrywkaVODSerwisy tvp.plProgram telewizyjny

„Moliki książkowe” w międzynarodowej selekcji INPUT 2012

 • Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

„Moliki książkowe” w międzynarodowej selekcji INPUT 2012

20:48, 04.01.2012
„Moliki książkowe” w międzynarodowej selekcji INPUT 2012 Nasz program znalazł się wśród sześciu polskich audycji telewizyjnych, które będą reprezentowały Polskę podczas międzynarodowej selekcji audycji telewizyjnych do programu INPUT 2012, która odbędzie się w dniach 28 stycznia - 4 lutego w Berlinie.

Nasz program znalazł się wśród sześciu polskich audycji telewizyjnych, które będą reprezentowały Polskę podczas międzynarodowej selekcji audycji telewizyjnych do programu INPUT 2012, która odbędzie się w dniach 28 stycznia - 4 lutego w Berlinie.

Moliki z autorką programu Małgorzatą Berwid (fot. Ireneusz Sobieszczuk/TVP)
Moliki z autorką programu Małgorzatą Berwid (fot. Ireneusz Sobieszczuk/TVP)

Podziel się:   Więcej
„Moliki książkowe” będą prezentowane w Berlinie podczas selekcji, której gospodarzem jest niemiecka telewizja publiczna RBB. Obok „Molików” Polskę będą reprezentowały także: spektakl Teatru TV realizowany na żywo „Boska”, docu-drama „Czernobyl – cztery dni w kwietniu”, film dokumentalny „Argentyńska lekcja”, dokumentalny zapis „Ucieczki z raju” oraz film fabularny „Skrzydlate świnie”.

W drugiej połowie lutego poznamy oficjalną listę audycji zakwalifikowanych do programu INPUT 2012, który odbędzie w Sydney w dniach 7-11 maja 2012. Organizatorami INPUT 2012 są dwie australijskie telewizje: publiczna The Australian Broadcasting Corporation (ABC) oraz Special Broadcasting Service (SBS).

Podczas australijskiej edycji konferencji, podobnie jak co roku, prezentowanych i omawianych będzie kilkadziesiąt najlepszych, najciekawszych i najbardziej atrakcyjnych programów oraz filmów wyprodukowanych przez telewizje publiczne z całego świata.

INPUT jest największym międzynarodowym spotkaniem środowisk telewizji publicznych. Jest jedną z tych konferencji, które nie tylko przybliżają kierunki rozwoju programowego telewizji na świecie, ale także przyczyniają się do podnoszenia standardów realizacji programów.

„Moliki książkowe” biorą udział w ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Zachęcamy rodziców do głośnego czytania i polecamy książki, których chętnie posłuchają najmłodsi. Zobacz odcinek programu, w którym przedstawiamy naszą „złotą listę książek”:
 
 
 
...