TVP.plInformacjeSportKulturaRozrywkaVODSerwisy tvp.plProgram telewizyjny
Strona główna » Dla dzieci » Moliki książkowe, czyli co czytać dziecku

Moliki książkowe, czyli co czytać dziecku

dodatki

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Moliki książkowe, czyli co czytać dziecku - Molikowy przedszkolak

Molikowy przedszkolak„Można każdego polubić, nawet gdy trochę jest inny. Stań razem z nim w szeregu, chociaż trochę jest dziwny. Koleżankę chwyć za rękę, do rozpuku zaśmiej się. Wtedy każdy dzień w przedszkolu już radosnym będzie dniem”. Bajkowe owady zapraszają do wspólnego śpiewania. »  

Moliki książkowe, czyli co czytać dziecku - Molikowy król

Molikowy król„Bardzo chciałbym królem być, mieć koronę, styl i szyk. Wszyscy muszą słuchać mnie, bez sprzeciwu robić, co chcę. Bo być królem jest wspaniale, rozkazywać mogę stale. Najważniejszy chciałbym być, śmietankowy jogurt pić”. Zaśpiewaj razem z królem Molikiem I. »  

Moliki książkowe, czyli co czytać dziecku - Świąteczna piosenka Molinki

Molinka, Maja i Julek„Pierników zapach unosi się, z kominka błyska świetlisty cień. A Ty w ramionach rodziny swej cieplutko spędzasz ten dzień”. Poczuj magię Świąt już teraz i posłuchaj pięknej piosenki „Molików książkowych”. Tylko na tvp.pl. »  

Moliki książkowe, czyli co czytać dziecku - Urodzinowa piosenka Molików

Urodzinowa piosenka MolikówSto lat, sto lat, niech żyją, żyją nam! Bajkowe owady postanowiły uczcić swój jubileusz i urządziły małe przyjęcie. Na gali bawili się znakomici goście: Małpka z „Jedynkowego przedszkola”, Sójka z „Domisiów”, Piksel z „Budzika” i dwa małe krasnoludki. »  

Moliki książkowe, czyli co czytać dziecku - Piosenka „Molikowa pobudka”

Piosenka „Molikowa pobudka”Moliku, pobudka, marudzić przestań więc. I zacznij wesoło kolejny nowy dzień. »  

Moliki książkowe, czyli co czytać dziecku - Piosenka „Molikowy pies”

Piosenka „Molikowy pies”Czy jesteś duży, czy jesteś mały, o własnym psie marzysz wciąż. Lecz dla Molika pies doskonały to taki, który ma molikowy wzrost. »