TVP.plInformacjeSportKulturaRozrywkaVODSerwisy tvp.plProgram telewizyjny
Strona główna » Dla dzieci » Moliki książkowe, czyli co czytać dziecku

Moliki książkowe, czyli co czytać dziecku

galeria

sortuj: rosnąco | malejąco

Moliki książkowe, czyli co czytać dziecku - Tak kiedyś wyglądały „Moliki książkowe”

Wyblakłe futerko, staromodne ubranka, pomarańczowe noski. Zobacz, jak prezentowały się bajkowe owady, zanim pewien czarodziej pomógł im w zmianie wizerunku.

Moliki książkowe, czyli co czytać dziecku - Świętuj z nami 3. urodziny „Molików książkowych”

Sto lat, sto lat, niech żyją, żyją nam!  Tylko u nas możesz zobaczyć zdjęcia z jubileuszowego nagrania „Molików książkowych”. Na przyjęcie przybyli niesamowici goście: Małpka z „Jedynkowego przedszkola”, Sójka z „Domisiów”, Piksel z „Budzika” i

Moliki książkowe, czyli co czytać dziecku - Moliki na medal - dostały nagrodę!

Zjadają kropki i kreski i zgarniają wyróżnienia. „Moliki książkowe” i autorka programu Małgorzata Berwid otrzymali prestiżowego Pegazika w kategorii „przyjaciel książki dla dzieci”. Uroczysta gala odbyła się 13 marca podczas Poznańskich Spotkań Targowych.

Moliki książkowe, czyli co czytać dziecku - Wielkanocny ogród w magicznej bibliotece

Puchate kurczaczki uwiły sobie gniazdko na jeden z półek, a dookoła pełno czerwonych tulipanów. „Moliki książkowe” rozkoszują się słodkim zapachem kwiatów i szykują do Świąt Wielkanocnych.

Moliki książkowe, czyli co czytać dziecku - Nie do wiary! Domisiowe stworki u Molików

Żabcia, Sójka i Podusia wpadły w odwiedziny do magicznej biblioteki. Przyniosły ze sobą przepiękne, domisiowe książki. Nie przegap tego wyjątkowego odcinka! Oglądaj „Moliki książkowe” w piątek, 8 maja o 9.00 w TVP1.

Moliki książkowe, czyli co czytać dziecku - Poznaj nowe Moliki książkowe

Różowy futrzak, zielony ziomek w dżinsikach ze stylowym kowbojskim pasem. Kto to taki te pluszaki? To nowe Moliki książkowe! Wow! Mieszkańcy biblioteki powracają po feriach zimowych w zupełnie nowym wcieleniu. Już w marcu zapraszamy na