Strona główna » Dla dzieci
(fot. TVP)

Tajemniczy złodziejaszek

W domku Domisiów giną różne przedmioty. Przyjaciele postanawiają znaleźć tajemniczego złodziejaszka. Z pewnością jesteście ciekawi, kto nim jest. Odkrycie będzie zaskakujące!

Patriotyzm od dziecka

(fot. I. Sobieszczuk/TVP) (c)
Czy warto być patriotą? Co dzisiaj znaczy to słowo i co tak naprawdę wydarzyło się 94 lata temu? Z ziarnowymi maluchami odwiedzamy grób Marszałka Józefa Piłsudskiego w Krakowie na Wawelu oraz przenosimy się do początków XX wieku, aby lepiej zrozumieć wydarzenia tamtego okresu. wideo »

„Muzyka mnie nakręca”

foto (c)
W co się ubiera, jak ma zły humor? Z jakich aplikacji korzysta, kontaktując się z fanami i którą czapkę uznała za najmodniejszą w tym sezonie? Marina Łuczenko była gościem 9. odc. programu „LOL”. Zobacz czym jeszcze zaskoczyli ją prowadzący. »

„Dlaczego? Po co? Jak?”

(fot. shutterstock.com) (c)
Czy zastanawialiście się, dlaczego ludzie mają różny kolor włosów? Albo po co zwierzętom ogony? W programie odpowiadamy na wszystkie pytania najmłodszych. wideo »

Mała droga świętej Tereski

(fot. TVP) (c)
Co było takiego niezwykłego w Małej Teresce od Dzieciątka Jezus, że już 28 lat po swojej śmierci została ogłoszona świętą? Choć sama nigdy nie opuściła Francji została patronką wszystkich misjonarzy. W „Ziarnie” gościmy świecką misjonarkę, zwaną „matką trędowatych”. wideo »

O czym naprawdę marzą dzieci?

(fot. TVP) (c)
Nie o gwiazdce z nieba, złotych górach, czekoladowych tortach i górze klocków, ale o chwilach spędzonych z rodzicami na beztroskiej zabawie – w „Jedynkowym przedszkolu” zdradzamy o czym marzą maluchy. »

Prehistoryczne rekordy świata

(fot. shutterstock.com) (c)
Przedstawimy rekordzistów w świecie dinozaurów. Największe, najszybsze, posiadające najdłuższe szyje, szpony lub najmniejszy mózg. Zobacz program „Rodzinka Dinka”! wideo »

Dlaczego? Po co? Jak? (c)
Kto pyta, nie błądzi. „Dlaczego? Po co? Jak?” »
Kuchcikowo (c)
Gotowanie na ekranie. Sprawdzone przepisy na pyszne dania. »
Od przedszkola do Opola (c)
Mali wykonawcy w repertuarze największych gwiazd polskiej piosenki. »
Magiczne drzewo (c)
Tajemnicza moc drewnianych przedmiotów odmienia życie dzieci - „Magiczne drzewo” »
Przegapiłeś w telewizji? Zobacz w Internecie