galeria

sortuj: rosnąco | malejąco

Ziarno - Kacper, Melchior i Baltazar

Dzieciaki z „Ziarna” pod okiem reżysera i dyrektora Teatru Kwadrat Andrzeja Nejmana przygotowują się do wystawienia świątecznego przedstawienia, w którym przypomną wydarzenia związane z narodzeniem Pana Jezusa.
Dodano: 2016-01-03, liczba zdjęć: 7

Ziarno - Poznajmy Francję!

Polskę i Francję łączą długotrwałe więzy przyjaźni i wymiany kulturalnej. Dlatego warto bliżej poznać ten kraj. Zaprosiliśmy do naszego programu Andrzeja Seweryna, który barwnie opowiedział o życiu Francuzów.
Dodano: 2015-12-06, liczba zdjęć: 7

Ziarno - Imieniny Wszystkich Świętych

Dzisiaj obchodzimy ich święto. W imieniny Wszystkich Świętych warto zastanowić się kim byli i co takiego zrobili, że dzisiaj czcimy ich pamięć? Czy każdy może zostać świętym i czy święty zawsze musi być męczennikiem?
Dodano: 2015-11-01, liczba zdjęć: 8

Ziarno - Bezpieczeństwo na drodze

Kim był Mojżesz? To właśnie dzięki niemu Izraelczycy uciekli z egipskiej niewoli. Jak to się stało, że prorok zawarł przymierze z Bogiem? Dzieci odwiedza Krzysztof Hołowczyc, który opowiada o bezpieczeństwie na drodze.
Dodano: 2015-10-26, liczba zdjęć: 7

Ziarno - Dzień Papieski

„Ziarno" włączyło się w obchody 15. Dnia Papieskiego. Jest to dzień, kiedy Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia nagłaśnia swoją działalność, która polega przede wszystkim na wspieraniu zdolnej młodzieży z biedniejszych rodzin.
Dodano: 2015-10-12, liczba zdjęć: 7

Ziarno - Woda źródłem życia

W „Ziarnie” gość specjalny odcinka – Mateusz Kusznierewicz – opowiada o swojej pasji do żeglowania. Wesoła gromadka dowiaduje się także kim był Noe, dlaczego Bóg zesłał potop na ziemię i dlaczego ocalił właśnie tylko Noego
Dodano: 2015-10-04, liczba zdjęć: 7

Ziarno - Niedziela dziennikarzy

Dziś obchodzimy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Z tej okazji studio „Ziarna” odwiedził znany prezenter telewizyjny i wykładowca Akademii Telewizyjnej Maciej Jabłoński. Poprosiliśmy go o poprowadzenie warsztatów dziennikarskich.
Dodano: 2015-09-20, liczba zdjęć: 7

Ziarno - Dzień Dziękczynienia

Dzisiaj w Ziarnie, wspólnie z Moniką Kuszyńską i jej mężem, przeżywamy wielki dzień wdzięczności. Ponieważ czasami zapominamy podziękować, dziś postanowiliśmy troszkę poćwiczyć...
Dodano: 2015-06-07, liczba zdjęć: 7