Strona główna » Forum » Katalog forów » Anteny TVP » TVP Kultura » Powtórki programów

Komentarze publikowane na tym forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników. Telewizja Polska SA nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść tych opinii. Zobacz regulamin forum.

TVP Kultura : Powtórki programów

Które programy chcą Państwo ponownie zobaczyć w TVP Kultura?

zgłoś do moderacji
2010-03-26 08:32 od kr
tytuł: Które programy chcą Państwo ponownie zobaczyć w TVP Kultura?
Które programy chcą Państwo ponownie zobaczyć w TVP Kultura

lista postów

zgłoś do moderacji
2010-03-26 08:46 od Rivet
tytuł: Odp: Które programy chcą Państwo ponownie zobaczyć w TVP Kultura?
Zwracam się z uprzejmą prośbą o powtórzenie na antenie programu TVP Kultura filmu quot;Księżniczka Yuki quot; Japonia 2001 w reżyserii Shinsuke Sato. Ostatnio film ten był emitowany 25 stycznia, jednak nie mogłem go tego dnia obejrzeć. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

zgłoś do moderacji
2010-03-26 08:46 od Chemicznie Czysta Biel
2007: MACBETH reż. Grzegorz Jarzyna koniecznie powinien być wyemitowany jeszcze kilka razy, ale o jakiś sensownych porach. W jakiś niewyjaśniony sposób ominął mnie ten spektakl, a bardzo chciałbym go zobaczyć. Sądze, że nie tylko ja. Pozdrawiam

zgłoś do moderacji
2010-03-26 08:46 od Marcin
Ja bardzo prosze o pokazanie koncertów Róże Europy i Kobranocki z cyklu Jarocin po latach. Pozdrawiam

zgłoś do moderacji
2010-03-26 08:46 od Anieszka
quot;Fantomy quot; film baletowy z 1967 r., wiem, że niedawno był w emisji, ale nie udało mi się w tym czasie zobaczyć i ogromnie mi przykro. bardzo, bardzo, bardzo proszę o powtórkę

zgłoś do moderacji
2010-03-26 08:46 od kr
Witajcie Wakacyjne emisje Kobry i niedzielna emisja quot;Stawki quot; quot;Noc w szpitalu quot; , to robione jest specjalnie , aby tylko wyostrzyć nasze apetyty , lub doprowadzić nas do szału ;D ;D ;D ;D A tak na poważnie to chętnie bym zobaczył całość , również teatr Kobra . Pamiętam jak w latach 90 TVP 2 emitowała Kobry w piątki ok 22.00 , cały tydzień czekałem z niecierpliwością ..... Spektakle Kobry od września ubiegłego roku nadajemy zawsze w drugą niedzielę miesiąca ok. godz. 15. TVP Kultura

zgłoś do moderacji
Dzień dobry, zacznę od pochwał. Przedstawienia teatralne we wtorki wspaniałe pasmo, fantastyczne spektakle. Bardzo dziękuję, nie tylko w swoim imieniu. Mam jedno zastrzeżenie brak powtórek. Choćby jednej dzień później. W przypadku filmów, które mają często kilkukrotną edycję w niewielkim odstępie czasu, pojawia się nawet odczucie przesytu i pewnego zdziwienia. No a teatr jakoś nie może się przebić... Szkoda. Zazwyczaj kiedy nie mogę oglądać spektaklu bezpośrednio w czasie emisji nagrywam go i problem znika. Niestety wczoraj zdarzył się chwilowy brak prądu i timer w nagrywarce zgubił zaprogramowane dane. A wczoraj emitowaliście quot;Scenariusz dla trzech aktorów quot; Schaeffera no i ominęła mnie duża przyjemność. Czy planujecie powtórkę tego spektaklu w tym roku Chciałbym zapytać jeszcze o spektakl quot;Matka Joanna od Aniołów quot; nbsp; w reżyserii Marka Fiedora . Serdecznie pozdrawiam. billy4 Dziękujemy za miłe słowa. Niestety z powodu wysokich kosztów powtórek Teatru TV opłaty praw autorskich i wykonawczych nie mamy możliwości powtarzania spektakli teatralnych dzień po emisji. Dlatego też nie planujemy w bliskim czasie ponownych emisji wymienionych przedstawień. Natomiast prawdopodobnie nadamy quot;Kwartet quot; Schaeffera w reż. Mikołaja Grabowskiego. TVP Kultura

zgłoś do moderacji
2010-03-26 08:46 od Igorex
Witajcie Wakacyjne emisje Kobry i niedzielna emisja quot;Stawki quot; quot;Noc w szpitalu quot; , to robione jest specjalnie , aby tylko wyostrzyć nasze apetyty , lub doprowadzić nas do szału ;D ;D ;D ;D A tak na poważnie to chętnie bym zobaczył całość , również teatr Kobra . Pamiętam jak w latach 90 TVP 2 emitowała Kobry w piątki ok 22.00 , cały tydzień czekałem z niecierpliwością .....

zgłoś do moderacji
2010-03-26 08:46 od mathee
Witam, jakieś 2 tygodnie temu emitowany był film quot;Vengo quot; Tone 039;go Gatlifa nie mogłem go oglądnąć i nagrałem. Ku mojemu zdziwieniu i rozczarowaniu wczoraj, gdy chciałem obejrzeć okazało się, że zamiast niego emitowany był jakiś film Jerzego Kawalerowicza i właśnie on został nagrany. Czy to błąd nagrywarki czy TVP Kultury Bardzo zależało mi na tym filmie i mam prośbę aby był on emitowany raz jeszcze. A może byłaby szansa na inne filmy Tone 039;go Gatlifa Gadjo Dilo już puszczaliście i było znakomite, a może dałoby się puścić Exilis lub inne jego filmy Z góry dziękuje i pozdrawiam najlepszy polski program telewizyjny

zgłoś do moderacji
2010-03-26 08:46 od billy4
Dzień dobry, zacznę od pochwał. Przedstawienia teatralne we wtorki wspaniałe pasmo, fantastyczne spektakle. Bardzo dziękuję, nie tylko w swoim imieniu. Mam jedno zastrzeżenie brak powtórek. Choćby jednej dzień później. W przypadku filmów, które mają często kilkukrotną edycję w niewielkim odstępie czasu, pojawia się nawet odczucie przesytu i pewnego zdziwienia. No a teatr jakoś nie może się przebić... Szkoda. Zazwyczaj kiedy nie mogę oglądać spektaklu bezpośrednio w czasie emisji nagrywam go i problem znika. Niestety wczoraj zdarzył się chwilowy brak prądu i timer w nagrywarce zgubił zaprogramowane dane. A wczoraj emitowaliście quot;Scenariusz dla trzech aktorów quot; Schaeffera no i ominęła mnie duża przyjemność. Czy planujecie powtórkę tego spektaklu w tym roku Chciałbym zapytać jeszcze o spektakl quot;Matka Joanna od Aniołów quot; nbsp; w reżyserii Marka Fiedora . Serdecznie pozdrawiam. billy4

zgłoś do moderacji
2010-03-26 08:46 od marocco
obejrzałbym polski film Miłość z listy przebojów a także koncert Oddziału Zamkniętego

zgłoś do moderacji
2010-03-26 08:46 od mat
Witam, czy można liczyć na powtórkę jeszcze jedną, please koncertu Kurta Ellinga z Fabryki Trzciny

zgłoś do moderacji
2010-03-26 08:46 od grzenia08
Jeszcze co do moich propozycji,ale takich konkretnych,to: Koncerty quot;Wojna z Trzema Schodami quot;,swego czasu często puszczane w programie quot;Luz quot; bo widzę,że teledyski quot;luzowe quot; już też są T.Love quot;King quot; koncert z 1993 r. quot;Rock dla Pokoju quot; i quot;Rock bez Maku quot; koncerty z 1985 i 1986r. z Hali Olivii. Może też wyrywkowo stare odcinki pamiętnego Lalamido Bo macie konkurencję na Tele5 Skibomagiel ; Pozdrówki

zgłoś do moderacji
2010-03-26 08:46 od Chemicznie Czysta Biel
2007: MACBETH reż. Grzegorz Jarzyna koniecznie powinien być wyemitowany jeszcze kilka razy, ale o jakiś sensownych porach. W jakiś niewyjaśniony sposób ominął mnie ten spektakl, a bardzo chciałbym go zobaczyć. Sądze, że nie tylko ja. Pozdrawiam

zgłoś do moderacji
2010-03-26 08:46 od Sławek
Które programy chcą Państwo ponownie zobaczyć w TVP Kultura Uważam, że powinno się powtórzyć quot;Mieszczanin szlachcicem quot; wspaniały Kobiela, doskonały Rudzki . Pozdrawiam

zgłoś do moderacji
2010-03-26 08:46 od artkow13
przegapiłem koncert berliński pink floyd czy mogę liczyć na powtórkę, a tak w ogóle to czemu tvp kultura nie ma programu na telegazecie

zgłoś do moderacji
2010-03-26 08:46 od grzenia08
A ja mam pytanie do Pana Królika. Czemu TVP Kultura nie emituje koncertów z Jarocina z lat osiemdziesiątych,jeno z lat dziewiećdziesiątych tylko nbsp; : nbsp; Zauważam po różnych fragmentach w różnych materiałach,że te koncerty przynajmniej niektóre też były rejestrowane ale nigdy nie są puszczane w całości,tylko tu gdzieś fragment,gdzieś indziej inny fragment,itd. I nie chodzi mi tu o dokumenty typu quot;Fala quot; itp ,bo te to ińsza historia: .Emisja Jarocinów skupia się tylko na latach dziewięćdziesiątych a te koncerty już nie mają tamtego klimatu. Istnieje też może opcja powtórek starych muzycznych programów,np Non Stop Kolor lata 80 te czy Rocknoc lata 90 te Pozdrawiam.

zgłoś do moderacji
2010-03-26 08:46 od Katrin
Czy jest szansa na powtórzenie w najblizszym czasie quot;Poskromienia złośnicy quot; Chodzi mi o wersję z 2005r. z Shirley Henderson i Rufusem Sewellem

zgłoś do moderacji
Mam ogromne pytanie i prosbe do calego TVPKultura. Mianowicie, czy jest szansa na powtorke niedzielnego quot;Kruma quot; Uwielbiam Warlikowskiego, a mieszkam w punkcie chyba najdalej oddalonym od Warszawy w Polsce : . Jak dowiedzialem sie o transmisji spektaklu to skakałem z radosci. Układałem cały tydzień podporzadkowywujac go wolnemu niedzielnemu wieczorowi, i tegoz dnia zamiec sniezna pozbawila mnie pradu. Potwornie Was prosze o jakas powtorke, ogladam po trzykroc programy na najblizsze dni. Moze jakies itvp Moze nawet wydawnictwo Nie wiem, jak wygladała umowa miedzy teatrem, ale mam nadzieje, ze zezwala ona na powtorke. Bylbym naprawde zobowiazany i szczesliwy. Przykro nam, że nie mógł Pan obejrzeć na żywo quot;Kruma quot;. Z pewnością powtórzymy w tym roku ten spektakl, ale nie w najbliższych miesiącach. Prosimy o cierpliwość. TVP Kultura

zgłoś do moderacji
2010-03-26 08:46 od egzom
Mam ogromne pytanie i prosbe do calego TVPKultura. Mianowicie, czy jest szansa na powtorke niedzielnego quot;Kruma quot; Uwielbiam Warlikowskiego, a mieszkam w punkcie chyba najdalej oddalonym od Warszawy w Polsce : . Jak dowiedzialem sie o transmisji spektaklu to skakałem z radosci. Układałem cały tydzień podporzadkowywujac go wolnemu niedzielnemu wieczorowi, i tegoz dnia zamiec sniezna pozbawila mnie pradu. Potwornie Was prosze o jakas powtorke, ogladam po trzykroc programy na najblizsze dni. Moze jakies itvp Moze nawet wydawnictwo Nie wiem, jak wygladała umowa miedzy teatrem, ale mam nadzieje, ze zezwala ona na powtorke. Bylbym naprawde zobowiazany i szczesliwy.

zgłoś do moderacji
2010-03-26 08:46 od petejamin
MOLOKO 11000 CLICKS nbsp; niespełna rok temu w sylwestra wyemitowano REWELACYJNY koncert MOLOKO który odbył się 22 listopada 2003 w The Brixton Academy w ramach europejskiej trasy koncertowej quot;Statues quot;. Zespół w naprawdę świetnej formie. Na koncercie znalazły się wszystkie największe przeboje zespołu. A MOŻE BY TAK W TWEGO SYLWESTRA nbsp; nbsp; ;D

• działy na forum - działy na forum
  • działy na forum - wątki
  • działy na forum - odpowiedzi
Rejestracja Logowanie