Strona główna » Forum » Katalog forów » Nasze serwisy » Publicystyka » Magazyn Ekspresu Reporterów

Komentarze publikowane na tym forum są prywatnymi opiniami jego użytkowników. Telewizja Polska SA nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść tych opinii. Zobacz regulamin forum.

Publicystyka : Magazyn Ekspresu Reporterów

Sposób na pobieraczka...

zgłoś do moderacji
2010-03-26 08:32 od vvaldi
tytuł: Sposób na pobieraczka...
Proponuję autorom reportażu zwrócić się do GIODO Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, gdyż zdaje się, że w Pobieraczku nie spełnionych jest choćby kilka procent wymogów GIODO. Podstawowe to: 0. Każdy zbiór danych osobowych podlega ZGŁOSZENIU w GIODO czy to zrobiono 1. MUSIMY być informowani o celu zbierania i przetwarzania naszych danych osobowych, 2. Dlaczego więc oszust Pobieraczek przekazuje je bez naszej zgody dalej windykacja, sąd, policja itp 3. Kto administruje bazą danych osobowych czy jest to podmiot zewnętrzny W drugim przypadku powinna być z nim umowa. 4. Czy i jaki jest system zabezpieczeń serwera z tą bazą danych osobowych Prawodawstwo polskie dosyć jasno nbsp; to określa.

lista postów

zgłoś do moderacji
2010-03-26 09:59 od kornel25wawa
tytuł: Odp: Sposób na pobieraczka...
Witam wszystkich forumowiczów nbsp; : niestety tez padłem ofiara pobieraczek .pl no i te e maile na poczte o zastraszaniu sadem policja eh szkoda gadac nbsp; :D Aby zrezygnować z usług serwisu Pobieraczek.pl, należy wysłać stosowne oświadczenie na adres bok pobieraczek.pl. Przygotuj w tym celu wiadomość mailową, wpisując w polu treści: Oświadczenie o odstąpieniu od umowy na usługi Usenet Na podstawie przepisów ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, z zachowaniem 10 dziesięć dniowego terminu od dnia zawarcia umowy, odstępuję od zawartej z Eller Service S. C. umowy o świadczenie usług Usenet. Na końcu podaj swoje imię i nazwisko, a następnie wyślij wiadomość na adres bok pobieraczek.pl. Czy podziala powinno okaze sie ;

zgłoś do moderacji
2010-03-26 09:58 od wojtulek
To próba wyłudzenia kasy. Nie dajcie sie nabrać. Nikogo nie są w stanie ścignąć bo nie mają podstaw . Jedyne co mogą to straszyć a nuż ktoś przelekniony zapłaci. Pozdro.

zgłoś do moderacji
2010-03-26 09:58 od PRZEMO :)
tytuł: Pawel
Szok I SZOK naprawdę szok

zgłoś do moderacji
2010-03-26 09:58 od Magda19
Mogłabym dostać formularz do rozwiązania umowy z pobieraczką. nie mineło 10 dni jak się zajestrowałam. magdaskorka wp.pl

zgłoś do moderacji
2010-03-26 09:58 od juna
witam mam ten sam problem zalogowałam się na 10 dni nie czytając regulaminu : i wczoraj przyszedł mi taki sam e mail co wszystkim oszukanym i dziś wysłałam im takiego nbsp; e maila i ciekawe czy poskutkuje mam taką nadzieję bo nie mam zamiaru im płacić Dnia XX.XX.XXXX przekraczając okres 10 dniowy, zgodnie z Państwa regulaminem wyraziłem chęć zawarcia umowy o świadczenie przez firmę usług okresowych polegających na możliwości korzystania ze strony pobieraczek.pl w zamian za miesięczny abonament. Ponieważ do dnia dzisiejszego umowy nie dostałem wg. prawa umowa taka powinna zostać sporządzona na piśmie, a ponadto otrzymuję od firmy e maile z pogróżkami rezygnuję z wyrażonej akceptacją regulaminu chęci podpisania umowy. Informuję również, że jakakolwiek dalsza korespondencja na podany w trakcie rejestracji e mail będzie zgłaszana odpowiednim organom ścigania jako próba zastraszenia i wymuszania świadczenia nienależnego oraz jako naruszenie podlegających ochronie danych osobowych. http: peb.pl scena internetowa 737822 pobieraczek pl jak pozbyc sie tego.html

zgłoś do moderacji
2010-03-26 09:57 od adam37
aaa i zapomniałem , jak mam zgłosić o przestępstwie , to jako co wyłudzenie pieniędzy czy co innego

zgłoś do moderacji
ponad to uzyskałem numer telefonu do nich , pewna pani mi go podała cyt. Oczywiście po uiszczeniu należności, będzie Pan mógł korzystać z opłaconej usługi. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny z numerem 58 553 12 32. hahaha

zgłoś do moderacji
a co jeśli zarejestrowałem sie a przy danych podałem inne imię , nazwisko dane zamieszkania i takie tam , i czy jak bym zgłosił to na policję to czy miał bym nie miło czy przymkną oko na to

zgłoś do moderacji
2010-03-26 09:44 od wojtulek
To próba wyłudzenia i wpuszczają takie quot;popuchy quot;. Nie dajcie się nabrać

zgłoś do moderacji
2010-03-26 09:43 od magda005
Witam ofiary... 8 Aby tu wejść musiałam się zarejestrować i o zgrozo zaakceptować regulamin, oczywiście nauczona przykrym doświadczeniem sprawdziłam co zawiera :D Ale ku mojej radości dało się go przeczytać i nawet nie było tam ani słowa np o zrzeczeniu majątku na rzecz TVP ; Ad rem...mnie także molestuje mailowo pobieraczek...ale płacić nie mam zamiaru, bo to znaczyło by ugiąć się pod presją..Mam też pytanie..czy nie można by ich podać nbsp; do sądu o odszkodowanie za spowodowany przez nich stres, i stracony czas, na czytanie tych ich wymysłów Przecież to da się jakoś wycenić... Jak widać na wielu forach widnieją symptomy działalności pracowników pobieraczka, którzy umieszczają tam informacje o rzekomych sprawach sadowych swoich znajomych...a to jak wiemy prawdą nie jest.

zgłoś do moderacji
2010-03-26 09:42 od st_piotr
Witam, ja rowniez poprosze na maila formularz rozwiazania umowy st piotr wp.pl

zgłoś do moderacji
2010-03-26 09:40 od kloss
A NA CO WAM TE FORMULARZE JAK TO LIPA Z TYMI GROŻBAMI, JA DWA MIESIĄCE TEMU WYSŁAŁEM IM LIST Z TAKĄ TREŚCIĄ NIECENZURALNĄ I PRZESTALI MIE STRASZYĆ, DZIADY,ZŁODZIEJE I OSZUŚCI... nbsp; :P :P :P

zgłoś do moderacji
2010-03-26 09:40 od wojtulek
I tak najlepiej olać, olać, olać...

zgłoś do moderacji
2010-03-26 09:40 od kinnkaa
tez miałam ten problem, pisze miałam bo.. 1. troszkę poźniej niż ich 10 dni złożyłam rezygnacje, 2. nie zaplacilam im ani grosza 3. olałam wszystkie grozby mam spokój, ciekawe czy na zawsze

zgłoś do moderacji
2010-03-26 09:39 od wojtulek
Wystarczy im napisać, że wypowiadasz umoę z dnia .... wysłać mailemi zachować potwierdzenie wysyłki i olać. Amen.

zgłoś do moderacji
2010-03-26 09:38 od jaroo
mcgiwerr wp.pl

zgłoś do moderacji
2010-03-26 09:38 od jaroo
witam. Nie musze dodoawac ze mam ten sam problem.Jezeli ktos moglby wyslac mi formularz rezygnacji to byl bym wdzieczny.Pozdrawiam

zgłoś do moderacji
2010-03-26 09:38 od tazo82
witam czy moge prosic wzór wypowiedzenia usługi pobieraczka nadmienie ze 10 dniowy termin wypowiedzenia jaki sugeruje strona mi minoł to mój numer meila tazo82 gazeta.pl z góry dzieki za pomoc :

zgłoś do moderacji
2010-03-26 09:36 od Migracja
ale kurde mi wyskakuje że jest błąd połączenia Nie można odnaleźć hosta SMIP . Zweryfikuj poprawność wprowadzonej nazwy serwera. Konto: 039;POP3 039;, Serwer: 039;SMIP 039;, Protokół: SMTP, Port: 25, Zabezpieczenie SSL : Tak, Błąd łączy: 11001, Numer błędu: 0x800CCC0D atak wogule czy ktoś ma ma konto na forum wiaderko

zgłoś do moderacji
2010-03-26 09:36 od Migracja
ale kurde mi wyskakuje że jest błąd połączenia Nie można odnaleźć hosta SMIP . Zweryfikuj poprawność wprowadzonej nazwy serwera. Konto: 039;POP3 039;, Serwer: 039;SMIP 039;, Protokół: SMTP, Port: 25, Zabezpieczenie SSL : Tak, Błąd łączy: 11001, Numer błędu: 0x800CCC0D

• działy na forum - działy na forum
  • działy na forum - wątki
  • działy na forum - odpowiedzi
Rejestracja Logowanie