Droga

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Droga - odc. 10.02.2013

Droga - magazyn katolickiW programie relacja z Dnia Życia Konsekrowanego. Pokażemy Kościół Chrystusa Króla w Bobowie, zwany „polską Rawenną”. »  

Droga - odc. 06.01.2013

Droga - magazyn katolickiW programie opowiemy o istocie Święta Trzech Króli kończącym okres Bożego Narodzenia oraz o skarbach w Muzeum Diecezji Pelplińskiej. »  

Droga - odc. 09.12.2012

Droga - magazyn katolickiRelacja z pożegnania w Gdańsku biskupa Ryszarda Kasyny i jego ingresu do katedry pelplińskiej. »  

Droga - odc. 25.11.2012

Droga - magazyn katolickiW programie o święcie Chrystusa Króla kończącym Rok Liturgiczny, jubileuszu Radia Głos, katolickiej rozgłośni diecezji pelplińskiej i o roli katechizmu w życiu katolików. »  

Droga - odc. 11.11.2012

Droga - magazyn katolickiW magazynie katolickim „Droga” pod redakcją Jolanty Roman Stefanowskiej o parafii w Kwidzynie leżącej w woj. pomorskim a należącej do diecezji elbląskiej, a także o studni w Sudanie wybudowanej dzięki Archidiecezji Gdańskiej. »  

Droga - odc. 28.10.2012

DrogaW magazynie katolickim „Droga” pod redakcją Jolanty Roman Stefanowskiej opowiemy o modlitewnym spotkaniu młodzieży z okazji Roku Wiary oraz o Domu Samotnej Matki powstałym z inicjatywy Caritas Archidiecezji Gdańskiej. »