• Wersja do druku
  • -AA+A

Wypróbuj TVP Stream

16:02, 25.02.2013
Wypróbuj TVP Stream


Podziel się:   Więcej
TVP Stream
Kanały TVP dostępne w tramwaju, pociągu czy taksówce? Od niedawna to możliwe.

Wystarczy nowoczesny telefon komórkowy, tablet lub komputer a kilkanaście kanałów można oglądać w prawie każdym zakątku świata.

Wszystko dzięki nowoczesnej aplikacji TVP Stream.

Teraz także TVP Gorzów Wlkp. można oglądać nie tylko w telewizorach. Aplikacja TVP Stream jest dostępna w smartfonach z systemem Android w wersji minimum 3.0 oraz iOS. Umożliwia odtwarzanie materiału wideo 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dodatkowo można korzystać z funkcji elektronicznego przewodnika po programach – EPG i sprawdzić program telewizyjny.

Korzystnie z aplikacji TVP Stream pozwala na dostęp do najświeższych informacji z kraju i ze świata. Emitowaną na antenie audycję można odebrać wszędzie tam, gdzie dostępny jest sygnał telefonii komórkowej trzeciej generacji lub internet bezprzewodowy. TVP Stream to szesnaście oddziałów regionalnych Telewizji Polskiej, w tym TVP Gorzów oraz kanały TVP Info i TVP Parlament.

Pobranie i korzystanie z aplikacji jest bezpłatne, a bezpośredni sygnał można oglądać bez przerwy. Usługa jest dostępna nie tylko w Polsce, ale też zagranicą, z wyjątkiem Ameryki Północnej i Południowej.


Aplikację można pobrać za darmo na urządzenia mobilne ze sklepów App Store i Google Play lub
tutaj

TVP Gorzów na żywo
w komputerze
 
 
 
...