• Wersja do druku
  • -AA+A

Nasi ludzie - Dziennikarze

15:52, 21.01.2010
Nasi ludzie - Dziennikarze

TVP Gorzów Wlkp.
TVP Gorzów Wlkp.

Podziel się:   Więcej
Nasi dziennikarze w Gorzowie Wlkp. i Zielonej Górze współpracują z ogólnopolskimi programami informacyjnymi i publicystycznymi. Codziennie przygotowują informacje do „Wiadomości”, „Panoramy”, „Teleexpresu”, programów TVP Regionalna: „ Co niesie dzień” i „Dziennik regionów” czy serwisu TVP Info. Oprócz tego redagują i prowadzą autorskie programy na antenie TVP Gorzów Wlkp.
fot. Rafał Cieślak
Katarzyna Pazurkiewicz – wydawca, dziennikarka

Kontakt: (095) 728 – 45 - 77

katarzyna.pazurkiewicz@tvp.pl
fot. Joanna Ficek
Agata Sendecka – wydawca, dziennikarka, prezenterka

Kontakt: (095) 728 – 45 - 77

agata.sendecka@tvp.pl
fot. Joanna Ficek
Andrzej Loch – dziennikarz

Kontakt:(068) 322 – 13 – 05

andrzej.loch@tvp.pl
fot. Joanna Ficek

Magdalena Szczecina
– wydawca, dziennikarka

Kontakt: (068) 322 - 13 – 07

magda.szczecina@tvp.pl
fot. Joanna Ficek
Wojciech Kuska – wydawca, dziennikarz, prezenter

Kontakt: (095) 728 – 45 - 77

wojciech.kuska@tvp.pl
fot. Ireneusz Ostapczuk
Wojciech Turczyński – wydawca, dziennikarz

Kontakt: (095) 728 – 45 - 77

wojciech.turczynski@tvp.pl
fot. Joanna Ficek
Jacek Dreczka – wydawca, dziennikarz

Kontakt: (095) 728 – 45 - 70

jacek.dreczka@tvp.pl
fot. Joanna Ficek
Mateusz Karkoszka – prezenter, dziennikarz

Kontakt: (095) 728 – 45 - 74

mateusz.karkoszka@tvp.pl
Dominika Bachońska
Dominika Bachońska – dziennikarka

Kontakt: (095) 728 – 45 - 70

dominika.bachonska@tvp.pl
fot. Joanna Ficek
Dorota Kurmin – dziennikarka

Kontakt: (095) 728 – 45 - 70

dorota.kurmin@tvp.pl
Barbara Kuraszkiewicz-Machniak

Barbara Kuraszkiewicz-Machniak
– dziennikarka

Kontakt: (068) 322 - 13 – 48

barbara.kuraszkiewicz-machniak@tvp.pl
fot. Joanna Ficek
Marcin Krzywicki – dziennikarz

Kontakt: (068) 322 – 13 – 48

marcin.krzywicki@tvp.pl
fot. TVP Gorzów Wlkp.
Tomasz Burchardt – dziennikarz

Kontakt: (068) 322 - 13 – 48

tomasz.burchardt@tvp.pl
fot. Joanna Ficek
Andrzej Kulesza – dziennikarz

Kontakt: (095) 728 – 45 - 70

fot. Agata Sendecka
Marta Czarnecka-Wojda – dziennikarka

Kontakt: (095) 728 – 45 - 70

marta.czarnecka-wojda@tvp.pl
fot. Joanna Ficek
Marcin Rynkiewicz – dziennikarz

Kontakt: (095) 728 – 45 - 77

marcin.rynkiewicz@tvp.pl
fot. Krzysztof Hryszko
Monika Wawro – dziennikarka

Kontakt: (068) 322 – 13 - 05

monika.wawro@tvp.pl
fot. Aleksandra Kustorz
Marta Zielińska – dziennikarka

Kontakt: (095) 728 – 45 - 77

marta.zielinska@tvp.pl
fot. Marta Zielińska
Aleksandra Kustorz – dziennikarka

Kontakt: (095) 728 – 45 - 77

aleksandra.kustorz@tvp.pl
fot. Jacek Michalewicz
Małgorzata Włodarczyk – dziennikarka

Kontakt: (068) 322 – 13 - 05

małgorzata.włodarczyk@tvp.pl