• Wersja do druku
  • -AA+A

Nasi ludzie - Dziennikarze

15:52, 21.01.2010
Nasi ludzie - Dziennikarze

TVP Gorzów Wlkp.
TVP Gorzów Wlkp.

Podziel się:   Więcej
Nasi dziennikarze w Gorzowie Wlkp. i Zielonej Górze współpracują z ogólnopolskimi programami informacyjnymi i publicystycznymi. Codziennie przygotowują informacje do „Wiadomości”, „Panoramy”, „Teleexpresu”, programów TVP Regionalna: „ Co niesie dzień” i „Dziennik regionów” czy serwisu TVP Info. Oprócz tego redagują i prowadzą autorskie programy na antenie TVP Gorzów Wlkp.
fot. Rafał Cieślak
Katarzyna Pazurkiewicz
wydawca, dziennikarka

Kontakt: 95 728-45-77
katarzyna.pazurkiewicz@tvp.pl
fot. Joanna Ficek
Agata Sendecka
wydawca, dziennikarka, prezenterka

Kontakt: 95 728-45-77
agata.sendecka@tvp.pl
fot. Joanna Ficek
Wojciech Kuska
wydawca, dziennikarz, prezenter

Kontakt: 95 728-45-77
wojciech.kuska@tvp.pl
fot. Ireneusz Ostapczuk
Wojciech Turczyński
wydawca, dziennikarz

Kontakt: 95 728-45-77
wojciech.turczynski@tvp.pl
fot. Joanna Ficek
Magdalena Szczecina
wydawca, dziennikarka

Kontakt: 68 322-13-07
magda.szczecina@tvp.pl
fot. TVP Gorzów Wlkp.
Jacek Dreczka
wydawca, dziennikarz

Kontakt: 95 728-45-70
jacek.dreczka@tvp.pl
fot. Ireneusz Ostapczuk
Mateusz Karkoszka
prezenter, dziennikarz

Kontakt: 95 728-45-74
mateusz.karkoszka@tvp.pl
fot. Joanna Ficek
fot. Joanna Ficek
Andrzej Loch
dziennikarz

Kontakt: 68 322-13-05
andrzej.loch@tvp.pl
fot. Joanna Ficek
Dominika Bachońska
dziennikarka

Kontakt: 95 728-45-70
dominika.bachonska@tvp.pl
fot. TVP Gorzów Wlkp.
Marta Czarnecka-Wojda
dziennikarka

Kontakt: 95 728-45-70
marta.czarnecka-wojda@tvp.pl
fot. TVP Gorzów Wlkp.
Aleksandra Kustorz
dziennikarka

Kontakt: 95 728-45-77
aleksandra.kustorz@tvp.pl
fot. Ireneusz Ostapczuk
Marta Zielińska
dziennikarka

Kontakt: 95 728-45-77
marta.zielinska@tvp.pl
fot. TVP Gorzów Wlkp.
Tomasz Burchardt
dziennikarz

Kontakt: 68 322-13-48
tomasz.burchardt@tvp.pl
Barbara Kuraszkiewicz-Machniak

Barbara Kuraszkiewicz-Machniak

dziennikarka

Kontakt: 68 322-13-48
barbara.kuraszkiewicz-machniak@tvp.pl
fot. TVP Gorzów Wlkp.
Małgorzata Włodarczyk
dziennikarka

Kontakt: 68 322-13-05
małgorzata.włodarczyk@tvp.pl
fot. Krzysztof Hryszko
Monika Wawro
dziennikarka

Kontakt: 68 322-13-05
monika.wawro@tvp.pl
fot. Joanna Ficek
Dorota Kurmin
dziennikarka

Kontakt: 95 728-45-70
dorota.kurmin@tvp.pl
fot. Joanna Ficek
Marcin Krzywicki
dziennikarz

Kontakt: 68 322-13-48
marcin.krzywicki@tvp.pl
fot. Joanna Ficek
Andrzej Kulesza
dziennikarz

Kontakt: 95 728-45-70

fot. Joanna Ficek
Marcin Rynkiewicz
dziennikarz

Kontakt: 95 728-45-77
marcin.rynkiewicz@tvp.pl