• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Wielki Test z Historii wraca w czwartej edycji!

15:18, 01.12.2010
Wielki Test z Historii wraca w czwartej edycji! Wielki Test z Historii wraca już w lutym! Czwarta edycja odbędzie się 21 lutego 2011 roku. Tradycyjnie zmagania uczestników testu relacjonować będzie TVP1. Start o 20.20.

Wielki Test z Historii wraca już w lutym! Czwarta edycja odbędzie się 21 lutego 2011 roku. Tradycyjnie zmagania uczestników testu relacjonować będzie TVP1. Start o 20.20.

Z Wielkim Testem z Historii zmagają się także gwiazdy w studio TVP1. Jednym ze zwycięzców był Marek Zając (fot. TVP)
Z Wielkim Testem z Historii zmagają się także gwiazdy w studio TVP1. Jednym ze zwycięzców był Marek Zając (fot. TVP)

Podziel się:   Więcej
Wielki Test z Historii to okazja, by stanąć w szranki i zmierzyć się z przeciwnikami na polu historii. Niezawodną bronią w konkursie jest wiedza, która zostanie sowicie nagrodzona!

Czwarta edycja testu poświęcona będzie historii czterech wielkich bitew: bitwie pod Grunwaldem, bitwie pod Kłuszynem, bitwie warszawskiej oraz bitwie o Anglię.

Uczestnicy konkursu, tak jak w poprzednich edycjach, będą mogli wziąć udział w konkursie, grając o dużą nagrodę pieniężną. Ich zmagania z przygotowanymi przez historyków pytaniami widzowie TVP1 śledzić będą mogli na żywo 21 lutego o 20.20. Po konkursie test już dla własnej satysfakcji będą mogli rozwiązać wszyscy internauci na oficjalnej stronie konkursu: www.wielkitestzhistorii.tvp.pl.Szczegółowy regulamin oraz miejsce wydarzenia znane będą już wkrótce!

Rozwiąż poprzednie testy historyczne!

Zobacz, jak zmagali się z testami uczestnicy poprzednich edycji!

zobacz również

  brak informacji