• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Pogoda 07.02.2014

12:43, 07.02.2014
Pogoda 07.02.2014 W całym kraju zrobiło się ciepło, w ciągu dnia wszędzie temperatura dodatnia i tylko w nocy mróz, ale niezbyt duży. Większa część kraju wciąż jest pod śniegiem, choć ten z dnia na dzień topnieje. Tempo jest na tyle wolne, że poziom wód w rzekach zaledwie w kilku miejscach przekracza stany ostrzegawcze.

W całym kraju zrobiło się ciepło, w ciągu dnia wszędzie temperatura dodatnia i tylko w nocy mróz, ale niezbyt duży. Większa część kraju wciąż jest pod śniegiem, choć ten z dnia na dzień topnieje. Tempo jest na tyle wolne, że poziom wód w rzekach zaledwie w kilku miejscach przekracza stany ostrzegawcze.

 
 

Podziel się:   Więcej
Ostatniej nocy prawie wszędzie temperatura spadła poniżej zera. Najzimniej było w rejonie Kielc, -8 stopni.
 
W nocy w Polsce zachodniej jeszcze dość silny wiatr, zanikające opady deszczu i od zera do 3 stopni. W dzień bez opadów i nadal ciepło, Na Dolnym Śląsku nawet do 10 stopni.
 
Od Pomorza Gdańskiego po Podlasie w nocy popada deszcz, w podlaskim może być marznący i tu będzie najchłodniej. W sobotę pochmurno z przejaśnieniami i może słabo padać. Od 3 do 6 stopni.
 
Na Kujawach i w centrum w nocy popada deszcz, na termometrach od -1 do 2 stopni. Może być ślisko. W sobotę coraz więcej przejaśnień, bez opadów i ciepło, nawet do 7 stopni.
 
W nocy na południowym- wschodzie, z wyjątkiem Podkarpacia, popada deszcz. Od -1 do +3 stopni. Początek dnia jeszcze miejscami pochmurny. Później coraz więcej słońca. Od 5 do 10 stopni.
Kolejne dni też ciepłe, jeśli będzie padać, to głównie deszcz. W nocy miejscami przymrozki, w dzień od 2 do 9 stopni.

Twoim zdaniem

Czy rolnicy korzystają na globalnym wzroście cen towarów rolnych?