• Wersja do druku
  • -AA+A

Kołłątajowska Kuźnia Prawdziwych Mężczyzn

19:14, 19.07.2012
Kołłątajowska Kuźnia Prawdziwych Mężczyzn Koncerty, spotkania, warsztaty i pokazy taneczne. Uczestnicy 39. Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej codziennie ciężko pracują, ale dziś to nie oni, a dla nich zagra gość specjalny z Krakowa: Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn. Takie występy mają pomóc w promocji festiwalu .

Koncerty, spotkania, warsztaty i pokazy taneczne. Uczestnicy 39. Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej codziennie ciężko pracują, ale dziś to nie oni, a dla nich zagra gość specjalny z Krakowa: Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn. Takie występy mają pomóc w promocji festiwalu .

Kołłątajowska Kuźnia Prawdziwych Mężczyzn
Kołłątajowska Kuźnia Prawdziwych Mężczyzn

Podziel się:   Więcej
Wspomniane towarzystwo to Kołłątajowska Kuźnia Prawdziwych Mężczyzn. Na co dzień podbijają serca krakowskiej publiczności. Dziś przyjechali do Kielc zagrać dla uczestników Festiwalu Harcerskiego. – To jest dodatkowa atrakcja i mamy nadzieję, że po raz kolejny będą oni mieli okazję zaprezentować u nas, a nasi uczestnicy poznać coś nowego – mówi hm. Elżbieta Kubiec.
Młodość, świeżość i oryginalność – te cechy Kuźni doceniają nie tylko organizatorzy Festiwalu Harcerskiego. To właśnie ta grupa wygrała II Przegląd Artystyczny STUK i weźmie udział w festiwalu FAMA.
Występ krakowskiego trio dziś o godzinie 19:30 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 przy ul. Jagiellońskiej w Kielcach.