• Wersja do druku
  • -AA+A

Menadżer w centrum

21:19, 19.04.2013
Menadżer w centrum Tomasz Raczyński został menadżerem centrum Kielc. Były prezes Targów Kielce na razie nie zdradza swoich planów, ale zaznacza, że nie boi się wyzwań, i deklaruje, że swoimi pomysłami podzieli się w przyszłym tygodniu.

Tomasz Raczyński został menadżerem centrum Kielc. Były prezes Targów Kielce na razie nie zdradza swoich planów, ale zaznacza, że nie boi się wyzwań, i deklaruje, że swoimi pomysłami podzieli się w przyszłym tygodniu.

Menadżer w centrum
Menadżer w centrum

Podziel się:   Więcej
„Do wynajęcia” – takie napisy coraz częściej można spotkać na witrynach sklepów w centrum Kielc. Ulica Sienkiewicza przegrywa z galeriami handlowymi. W wygraniu tego pojedynku ma pomóc menadżer śródmieścia – ofertę trzeba będzie dostosować do wszystkich. Ożywienie deptaka wymaga pogodzenia racji kupców, mieszkańców miasta i prezydenta Kielc. Prezydent Wojciech Lubawski przyznaje, że pomysł na menadżera śródmieścia nie jest rozwiązaniem nowatorskim. – Tacy menadżerowie są w Łodzi i Toruniu, z tym, że w Łodzi to rozwiązanie nie przyniosło efektu, natomiast działania menadżera Torunia przyniosły pozytywne efekty. Mam nadzieję, że podobnie będzie w Kielcach – mówi prezydent Lubawski. Andrzej Szmak, menadżer centrum Torunia przyznaje, że nie jest to łatwa funkcja. – Jest bardzo trudno przekonać ludzi, żeby działali, a nie tylko oczekiwali na to, co da im miasto – mówi Szmak. Tomasz Raczyński propozycje na ożywienie centrum Kielc przedstawi w przyszłym tygodniu.