• Wersja do druku
  • -AA+A

Możemy pomóc Antosiowi

17:22, 08.12.2013
Możemy pomóc Antosiowi Zrobimy wszystko, żeby nasz syn miał normalne życie - mówią rodzice ośmiomiesięcznego Antosia. Chłopczyk urodził się bez lewej dłoni. Jedyną szansą jest operacja w Hamburgu. Rodzina zbiera pieniądze i ma wielką nadzieję, że Antoś będzie miał rączkę. A szczęście już uśmiechnęło się do chłopczyka – wygrał sesję zdjęciową.

Zrobimy wszystko, żeby nasz syn miał normalne życie - mówią rodzice ośmiomiesięcznego Antosia. Chłopczyk urodził się bez lewej dłoni. Jedyną szansą jest operacja w Hamburgu. Rodzina zbiera pieniądze i ma wielką nadzieję, że Antoś będzie miał rączkę. A szczęście już uśmiechnęło się do chłopczyka – wygrał sesję zdjęciową.

Możemy pomóc Antosiowi
Możemy pomóc Antosiowi

Podziel się:   Więcej
– Antoś to prezent od losu. Jest wesoły, uśmiechnięty, wszędzie go pełno. Moment pojawienia się na świecie Antosia był najpiękniejszy w życiu – mówi mama chłopczyka. Rączka chłopczyka najprawdopodobniej zaplątała się w pępowinę i nie mogła się wykształcić. Rodzice chłopczyka potrzebują wsparcia. W Polsce lekarze mówią tylko o protezie; szansa na rekonstrukcję dłoni jest w Hamburgu. Operacja nie jest refundowana i kosztuje ponad 150 tysięcy złotych. Na facebooku Antoś ma własną stronę. Mama niemal każdego dnia pisze w jego imieniu. I wierzy, że wszystko ułoży się jak najlepiej, bo Antoś przyciąga też szczęście: wziął udział w konkursie i wygrał sesję zdjęciową. Chłopczyka wylosowano spośród 800 innych dzieci. Każdy może zostać świętym Mikołajem. Antoś Salwa jest podopiecznym Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą.