• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

OFF Festival 2013

Kultowo, ale i eksperymentalnie

15:47, 09.06.2013
Kultowo, ale i eksperymentalnie Od 2 do 4 sierpnia, jak co roku będziemy mieli szansę odkryć różne odcienie muzyki razem z Arturem Rojkiem. Tegoroczny OFF Festival zachwyca różnorodnością: od kultowych The Smashing Pumpkins, przez indie-rockowe Glass Animals, soulową Solange po elektroniczą Austrę.

Od 2 do 4 sierpnia, jak co roku będziemy mieli szansę odkryć różne odcienie muzyki razem z Arturem Rojkiem. Tegoroczny OFF Festival zachwyca różnorodnością: od kultowych The Smashing Pumpkins, przez indie-rockowe Glass Animals, soulową Solange po elektroniczą Austrę.

OFF Festival już od 2 do 4 sierpnia (fot materiały promocyjne)
OFF Festival już od 2 do 4 sierpnia (fot materiały promocyjne)

Podziel się:   Więcej
Nuda – tego na pewno nie możecie się spodziewać po tegorocznej edycji katowickiego OFF Festival'u. Rozstrzał artystów jest imponujący. Jak piszą sami organizatorzy: „Od hipsterskiego r’n’b, przez mroczną hippiserkę, aż po noisepunkowy chaos – u nas wszystko gra”.

Niespełna 80 artystów z przeróżnych, często jeszcze nie do końca zidentyfikowanych, kręgów muzycznych zagra na jednym z największych festiwali w Polsce, który wyznacza trendy muzyczne kolejnych miesięcy.

Na tegorocznej edycji wystąpią między innymi kultowi The Smashing Pumpkins oraz My Bloody Valentine, znaczący coraz więcej w muzycznym świecie Metz, Solange, Patrick Wolf czy Austra. Znadją się tu również zupełnie początkujące zespoły takie jak brytyjskie odkrycie ostatnich miesięcy Glass Animals, elektroniczny majstersztyk z Holy Other czy Veronica Falls. Nie zabraknie również rewelacji z rodzimego podwórka. Wśród nich Molesta, Tres.B, Rebeka, Skalpel czy... Zbigniew Wodecki with Mitch and Mitch!

Zapowiada się wiele ciekawych uniesień muzycznych! OFF Festival odbędzie się od 2 do 4 sierpnia w Katowicach. Bilety jeszcze możliwe do nabycia.

Więcej o festiwalu znajdziecie na oficjalnej stronie OFF Festival.
 
 
 
...