Dolina Kreatywna

 • Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Żarty językowe

10:37, 17.10.2008
Żarty językowe Prezentujemy pierwsze prace nadesłane na konkurs zatytułowany Owczy Pęd. Przypominamy, że mogą w nim brać udział wszyscy, bez względu na wiek. To propozycja dla osób, które widzą rzeczywistość w krzywym zwierciadle i potrafią swoje wizje przenieść na papier. Jeśli są wśród Was osoby, które chcą sprawdzić się w roli felietonistów, satyryków oraz rysowników, to zapraszamy przesyłania nam Waszych prac. <BR> Najlepsze nagrodzimy oraz opublikujemy na naszej stronie WWW. Niewykluczone też, że najlepszych z was zaprosimy na nagrania kolejnych programów Doliny Kreatywnej, aby zaprezentowali swoje prace poza konkursem.

Prezentujemy pierwsze prace nadesłane na konkurs zatytułowany Owczy Pęd. Przypominamy, że mogą w nim brać udział wszyscy, bez względu na wiek. To propozycja dla osób, które widzą rzeczywistość w krzywym zwierciadle i potrafią swoje wizje przenieść na papier. Jeśli są wśród Was osoby, które chcą sprawdzić się w roli felietonistów, satyryków oraz rysowników, to zapraszamy przesyłania nam Waszych prac.
Najlepsze nagrodzimy oraz opublikujemy na naszej stronie WWW. Niewykluczone też, że najlepszych z was zaprosimy na nagrania kolejnych programów Doliny Kreatywnej, aby zaprezentowali swoje prace poza konkursem.


Podziel się:   Więcej
Żarty językowe
Pierwszym nagrodzonym w konkursie Owczy Pęd jest Grzegorz Komendacki, nauczyciel języka niemieckiego z Tarnowa. Jego pasją jest tworzenie żartów rysunkowych na bazie gry słów. Ma nadzieję na wydania ich kiedyś w książeczce.

Nie mamy co prawda możliwości spełnienia marzenia autora rysunków, ale nagradzamy jego pomysły bluzą, kubkiem, torbą oraz koszulką z logo programów TVP.

Zapraszamy do komentowania obrazków na forum, oraz nadsyłania kolejnych prac na adres: dolina.kreatywna@waw.tvp.pl

zobacz również

  brak informacji