• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

3 edycja fotograficznego Projektu Przetwórnia z udziałem Rafała Milacha

10:50, 05.01.2015
3 edycja fotograficznego Projektu Przetwórnia z udziałem Rafała Milacha Wyślij swoje zdjęcia do 15 marca 2015 i wygraj profesjonalną wystawę w Galerii Pauza oraz publikację w katalogu. Finaliści projektu skonsultują swoje fotografie z Rafałem Milachem.

Wyślij swoje zdjęcia do 15 marca 2015 i wygraj profesjonalną wystawę w Galerii Pauza oraz publikację w katalogu. Finaliści projektu skonsultują swoje fotografie z Rafałem Milachem.

Fot. mat. prasowe
Fot. mat. prasowe

Podziel się:   Więcej
Głównym celem projektu jest pomoc młodym duchem twórcom fotografującym, w pozyskaniu niezbędnego doświadczenia wystawienniczego, oraz promocja zwycięzców w mediach branżowych. W Przetwórni organizowanej przez Stowarzyszenie Fotograficzne FotoBzik oraz Małopolski Ogród Sztuki udział bierze zaproszony przez organizatorów wybitny fotograf z Polski lub z zagranicy. Gościem pierwszej edycji był T. Gudzowaty, drugiej J. Poremba, a do udziału w 3 edycji zaproszony został Rafał Milach, jeden z najbardziej utalentowanych i nagradzanych fotografów, specjalizujący się w fotografii dokumentalnej. W tym roku tematyka konkursu poświęcona będzie głównym zainteresowaniom naszego eksperta. Przyjmujemy prace realizujące hasło „nowy dokument”. Każdy może zgłosić od 5-15 fotografii będących spójną autorską wypowiedzią. Nasz juror wybierze 10 finalistów, których prace skonsultuje na otwartym spotkaniu. Wybierze także 3 zwycięzców, których prace zobaczymy na wystawie w Galerii Pauza oraz w drukowanym katalogu.

Prace należy nadsyłać do 15 marca 2015 na adres projektprzetwórnia@gmail.com z dopiskiem „Rafał Milach”

www.projektprzetwornia.com
www.facebook.com/fotobzik