• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

36. FESTIWAL SZKÓŁ TEATRALNYCH W ŁODZI 14-20 maja 2018

16:15, 14.05.2018
36. FESTIWAL SZKÓŁ TEATRALNYCH W ŁODZI 14-20 maja 2018 Zjadą do Łodzi z całej Polski. W indeksie każdy wpisane ma: IV rok, każdy rodem z teatralnej szkoły. Na Festiwal zaprasza Szkoła Filmowa w Łodzi. RÓBMY SCENY!

Zjadą do Łodzi z całej Polski. W indeksie każdy wpisane ma: IV rok, każdy rodem z teatralnej szkoły. Na Festiwal zaprasza Szkoła Filmowa w Łodzi. RÓBMY SCENY!

img1
img1

Podziel się:   Więcej
Są jednocześnie i na końcu i początku – bo to ostatni rok studiów i jednocześnie start w zawodowe życie. Moment jest ważny, jedyny w swoim rodzaju, dlatego emocje (jak co roku) sięgną zenitów. Spektakle dyplomowe, które w Łodzi pokażą studenci Akademii Teatralnej w Warszawie, Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie, Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie Filii we Wrocławiu oraz Szkoły Filmowej w Łodzi to i podsumowanie czterech lat zawodowej edukacji i przepustka w wielki świat bycia Aktorem, Aktorem Teatru Lalek czy Aktorem Teatru Tańca. Kreacje aktorskie oceni Jury w składzie – Anna Jadowska, Joanna Kos-Krauze, Wioletta Laszczka, Anna Smolar, Jan Frycz i Bartosz Szydłowski.

Spektakle grane będą na scenach Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi, Teatru Studyjnego Szkoły Filmowej w Łodzi oraz Akademickiego Ośrodka Inicjatyw Artystycznych. Organizatorem 36. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi jest Szkoła Filmowa w Łodzi. Współorganizatorami Teatr Studyjny w Łodzi oraz Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi. Festiwal dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz środków Urzędu Miasta Łodzi. Sponsorem jest PKO BP.
36. FESTIWAL SZKÓŁ TEATRALNYCH W ŁODZI
Program Festiwalu na www.festiwalszkolteatralnych.pl 
Profil FB: www.facebook.com