• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

<b>Plebiscyt Polska Architektura XXL– wybierz najlepszą realizację 2018</b>

10:25, 05.02.2019
<b>Plebiscyt Polska Architektura XXL– wybierz najlepszą realizację 2018</b> <b>Zapraszamy do głosowania w Plebiscycie Polska Architektura XXL organizowanym przez Grupę Sztuka Architektury, którego celem jest podsumowanie mijającego roku w polskiej architekturze, które obejmuje trzy kategorie: kubaturę, wnętrza i krajobraz. Głosowanie internautów potrwa do 28 lutego 2019 r.</b>

Zapraszamy do głosowania w Plebiscycie Polska Architektura XXL organizowanym przez Grupę Sztuka Architektury, którego celem jest podsumowanie mijającego roku w polskiej architekturze, które obejmuje trzy kategorie: kubaturę, wnętrza i krajobraz. Głosowanie internautów potrwa do 28 lutego 2019 r.

obrazek1
obrazek1

Podziel się:   Więcej
Przegląd najciekawszych realizacji architektonicznych pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość – jest namacalnym dowodem na to, że polscy architekci doskonale umieją znaleźć odpowiedź na nawet bardzo nietypowe zadania projektowe. Poziom polskiej architektury z roku na rok rośnie, a wybór najlepszych realizacji staje się coraz trudniejszy.

W tegorocznym Plebiscycie o głosy walczy ponad 100 kandydatów. Ich prezentacje zebrane w specjalnych formularzach plebiscytowych znaleźć można na stronach głównych wortali poniżej.

Tradycyjnie już laureaci konkursu wybrani zostaną dwutorowo: będą wśród nich faworyci publiczności głosującej za pośrednictwem internetu oraz zwycięzcy wskazani przez profesjonalne jury w skład którego wchodzą m.in.: Jakub Lewkowicz (Kuryłowicz&Associates), Robert Konieczny (KWK Promes), Jan Sikora (SIKORA WNĘTRZA+ARCHITEKTURA, członek SARP), Przemysław Kaczkowski, (STOPROCENT Architekci, Architekt IARP, SARP), Zbigniew Kowalewski (A-PLAN bis, architekt IARP).

Wyniki glosowania internatów poznamy na początku marca 2019 r, natomiast wyniki głosowania ekspertów zostaną ogłoszone na uroczystej Gali Plebiscytu Polska Architektura XXL, która odbędzie się na początku kwietnia 2019 r. w Warszawie.
ZAGŁOSUJ

Formularze plebiscytowe:

sztuka-architektury.pl/ - pod działem Aktualności

www.sztuka-wnetrza.pl/ - pod działem Najnowsze

sztuka-krajobrazu.pl/ - pod działem Hot