• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Finał 11 konkursu Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych

13:00, 21.06.2019
Finał 11 konkursu Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych <b>W dniach 27 – 28 czerwca 2019 roku w hali EXPO w Łodzi odbędzie się finał 11 edycji ogólnopolskiego konkursu Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych, organizowanego przez Wydział FTIMS Politechniki Łódzkiej.</b>

W dniach 27 – 28 czerwca 2019 roku w hali EXPO w Łodzi odbędzie się finał 11 edycji ogólnopolskiego konkursu Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych, organizowanego przez Wydział FTIMS Politechniki Łódzkiej.

obrazek1
obrazek1

Podziel się:   Więcej
Konkurs ZTGK to unikatowe w Polsce forum łączące wykładowców, studentów, uczniów szkół oraz firmy i instytucje związane z branżą gier komputerowych oraz przemysłem kreatywnym. Na zwycięzców i wyróżnionych czekają liczne nagrody ufundowane przez firmy.

Wstęp na wydarzenie jest WOLNY.

Tegoroczna edycja konkursu obejmuje sześć ścieżek tematycznych:
Game Design,
Game Development,
Mobile Games,
Virtual Environment,
Game Graphics Concept,
Show Your Project.


Wydarzeniu towarzyszą dwie konferencje : CGI i TEWI obejmujące tematykę programu sektorowego GAMEINN NCBiR, wspierające wymianę doświadczeń między ośrodkami naukowymi a przemysłem.

27 czerwca zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby porozmawiać na temat tworzenia gier komputerowych, skonsultować swoje portfolio ze specjalistami z branży i zastanawiają się jak rozpocząć karierę w branży.

28 czerwca zapraszamy wszystkich, którzy chcą zobaczyć konkursowe projekty.
Finał 11 konkursu Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych
Więcej informacji na stronie wydarzenia: gry.it.p.lodz.pl/main/index.php/pl/