• Wyślij znajomemu
  zamknij [x]

  Wiadomość została wysłana.

   
  • *
  • *
  •  
  • Pola oznaczone * są wymagane.
 • Wersja do druku
 • -AA+A

Polska elektronika na Audioriver 2019

14:38, 11.06.2019
Polska elektronika na Audioriver 2019 <b>Audioriver ogłasza polskich wykonawców, którzy wystąpią podczas 14. edycji festiwalu który odbędzie się w dniach 26 - 28 lipca 2019 r. w Płocku.</b>

Audioriver ogłasza polskich wykonawców, którzy wystąpią podczas 14. edycji festiwalu który odbędzie się w dniach 26 - 28 lipca 2019 r. w Płocku.

obrazek1
obrazek1

Podziel się:   Więcej
Na głównej scenie Audioriver ponownie wystąpi BOKKA. Pomimo tego, że tożsamość ukrywających się pod maskami członków zespołu cały czas nie jest znana, ich muzyka cieszy się wielką sympatią fanów. Autorski materiał na Audioriver zaprezentuje także ATARI WU – solowy projekt Michała Wasilewskiego z duetu XXANAXX. Zagra również Manoid – świetny producent, którego debiutancki krążek w zeszłym roku ukazał się nakładem niemieckiej wytwórni Hafendisko oraz jeden z najbardziej cenionych
DJ-ów w polskiej elektronice, czyli Eltron.

Krajowych artystów nie zabraknie również na Burn Stage i w Circus Tent. Wśród nich m.in. Joana, Vacos, Kacpa i Raev.

Na scenie Kosmos wystąpią wykonawcy, których kariera od kilkunastu miesięcy nabiera ciekawego tempa. Aksamit to artystka okrzyknięta odkryciem roku w plebiscycie Munoludy. Ma za sobą występy w całej Polsce, a szczególnie znana jest z wydarzeń we wrocławskiej Pralni. Z kolei z innym znanym projektem imprezowym, czyli Revive, mocno związani są Terstin & RTMTS. Sept reprezentuje wytwórnię Voxnox, a duet Private Press współpracuje z cenionym labelem Rekids.

Podczas tegorocznej edycji, w Hybrid Tent wystąpią: Lux Familiar, PZG, Sick, NeverAfter.

Line-up True Music to artyści gwarantujący taneczne emocje, o czym od lat może przekonać się publiczność w klubach i na festiwalach w całej Polsce. Wystąpią tam: Novika & Mr. Lex, Last Robots, Ricardo & Tenes, GiGi, Roger, DUSS czy LuLu Malina. W tym miejscu zobaczymy twórców grupy Kamp! – tym razem z projektem Beskres.

Występom artystów towarzyszyć będą wizualizacje polskiej czołówki VJ-ów takich artystów, jak: .wju, Martinovna + luminarion, Visual Family Collective oraz Visualism (FkS x EyE).
Polska elektronika na Audioriver 2019
Więcej na audioriver.pl/