Strona główna » Kultura » wydarzenia » Tydzień z tańcem

Tydzień z tańcem

tylko w tvp.pl

wideo

widok: opisy | miniaturki
sortuj: rosnąco | malejąco

Tydzień z tańcem - Owoce drzewa czyli remanent

image Rok 2008 w historii Polskiego Teatru Tańca i jego szefowej - Ewy Wycichowskiej - jest wyjątkowy. Przebiega pod znakiem jubileuszy: 35 - lecia PTT, 20 - lecia dyrekcji w PTT Ewy Wycichowskiej, 40 - lecia pracy artystycznej Wycichowskiej, 15 - lecia Warsztatów Tańca Współczesnego w Poznaniu, 5 - lecia Festiwalu »  
00:24:57

Tydzień z tańcem - Flamenco po polsku

Image Bohaterką „Flamenco po polsku” jest Katarzyna Burgiel, tancerka i nauczycielka flamenco, założycielka jedynej w Poznaniu szkoły flamenco – „La Tormenta”. Opowiada o swojej fascynacji tańcem, miłości do Jerez i własnej szkoły. Przed dziewczynami uczącymi się w Polsce daleka droga, późno odkrywają ten taniec dla siebie. Mercedes Ruiz , gwiazda niedościgła, »  
00:20:34

Tydzień z tańcem - Wieczny wędrowiec – Boris Ejfman

Image Jest to film o Borisie Ejfmanie – światowej sławy choreografie rosyjskim - twórcy ponad 40 baletów. Jego zespół – Sankt Petersburski Teatr Baletu występuje na całym świecie. Film kręcony był w Petersburgu - ukochanym mieście Borisa Ejfmana. Autorzy filmu uczestniczyli w próbach zespołu, w jego petersburskiej siedzibie, obserwowali pracę nad »  
00:39:29

Tydzień z tańcem - „Go! Go! dance”

Image 4:3Reportaż z całonocnej warty tanecznej „Go! Go! dance” »  
00:16:17