• Wersja do druku
  • -AA+A

Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej

17:46, 19.02.2013
Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej <p class="MsoNormal" style="text-align: justify; margin: 0cm 0cm 0pt"><span style="font-family: tahoma; font-size: 10pt"><font color="#000000">Telewizja Polska i Narodowy Bank Polski zapraszają na Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej! Już 25 lutego przyjdź do Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi i wygraj 20 tys. zł!<p></p></font></span></p>

Telewizja Polska i Narodowy Bank Polski zapraszają na Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej! Już 25 lutego przyjdź do Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi i wygraj 20 tys. zł!

Foto - TVP
Foto - TVP

Podziel się:   Więcej

Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej to program telewizyjny i konkurs, w którym można wygrać pieniądze. Ale przede wszystkim to dobra zabawa! W warszawskim studiu telewizyjnym Wielki Test rozwiązywać będą znani aktorzy, sportowcy, politycy i dziennikarze, a w Łodzi Test może rozwiązać każdy z Was!

 

Chętnych do udziału w konkursie zapraszamy 25 lutego do Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi przy ul. Rewolucji 1905 roku, numer  52 (wejście od ul. Pomorskiej 51). Rejestrację Uczestników zaczynamy o godzinie 11.00. Liczba miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. Konkurs adresowany jest do osób pełnoletnich, dlatego prosimy o zabranie ze sobą dowodu tożsamości.

 

Więcej informacji na stronie internetowej www.wielkitestwiedzyekonomicznej.tvp.pl

 

Pamiętajcie, nie trzeba być ekonomistą, aby zwyciężyć w Teście i wygrać 20 tysięcy złotych! Jeśli masz konto w banku, kredyt, korzystasz z przelewów internetowych szukasz dobrych okazji cenowych, planujesz wydatki w budżecie domowym, to znaczy, że o ekonomii wiesz już dużo z codziennego życia. Ubiegłoroczną edycję Wielkiego Testu Wiedzy Ekonomicznej wygrał 18–letni Krzysztof Bekieszczuk, maturzysta z Krobielowic!

 

Projekt powstaje we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.