• Wersja do druku
  • -AA+A

Pierwsza w Polsce szkoła nalewek. Ruszyła w Lublinie

17:42, 12.05.2012
Pierwsza w Polsce szkoła nalewek. Ruszyła w Lublinie W Lublinie zaczęła działalność pierwsza w Polsce szkoła nalewek. W programie są wykłady, warsztaty i najważniejsze czyli - degustacje. Wśród wykładowców - najwięksi w kraju specjaliści od przygotowywania nalewek. Dziś były pierwsze warsztaty.

W Lublinie zaczęła działalność pierwsza w Polsce szkoła nalewek. W programie są wykłady, warsztaty i najważniejsze czyli - degustacje. Wśród wykładowców - najwięksi w kraju specjaliści od przygotowywania nalewek. Dziś były pierwsze warsztaty.

(fot, TVP Lublin)
(fot, TVP Lublin)

Podziel się:   Więcej
Klucz do zrobienia dobrej nalewki, to wysokiej jakości owoce. Reszta zależy od naszej wyobraźni i odpowiednich proporcji. Na nalewki zapanowała prawdziwa moda.

Robienie i smakowanie nalewek to cała filozofia. Powinno się je podawać w małych kieliszkach. Znawcy dodają, że najlepsze są te własnej produkcji. Odmian jest bez liku.

Specjaliści od robienia nalewek, przyjechali do Lublina z całej Polski. Okazja jest wyjątkowo, bo rusza pierwsza w kraju szkoła robienia nalewek. Program zajęć jest niezwykle bogaty. Zajęcia pierwszej w Polsce szkoły nalewek zaczynają się jutro w Hali Targów Lublin. W ramach zajęć uczniowie całkiem legalnie będą mogli degustować nalewki. (TVP Lublin)