• Wersja do druku
  • -AA+A

Szkoła z pasją. Tydzień Edukacji Pozaformalnej i Kulturalnej w Lublinie

15:55, 25.09.2013
Szkoła z pasją. Tydzień Edukacji Pozaformalnej i Kulturalnej w Lublinie Nauka nie musi być nudna - przekonuje Fundacja Teatrikon, pomysłodawca Tygodnia Edukacji Pozaformalnej i Kulturalnej w Lublinie. W programie są zajęcia pokazowe w lubelskich liceach, gra miejska i konferencja, dotycząca nowych systemów nauczania. Wszystko ma zachęcić młodzież do kreatywności i przekonać ich, że warto się uczyć przez całe życie.

Nauka nie musi być nudna - przekonuje Fundacja Teatrikon, pomysłodawca Tygodnia Edukacji Pozaformalnej i Kulturalnej w Lublinie. W programie są zajęcia pokazowe w lubelskich liceach, gra miejska i konferencja, dotycząca nowych systemów nauczania. Wszystko ma zachęcić młodzież do kreatywności i przekonać ich, że warto się uczyć przez całe życie.

(fot. TVP Lublin)
(fot. TVP Lublin)

Podziel się:   Więcej
Fundacja Teatrikon zachęca młodzież do angażowania się w projekty kulturalne, realizowane w mieście. Ma ich to przekonać do aktywności - nie tylko podczas szkolnych zajęć. W ramach tygodnia edukacji pozaformalnej i kulturalnej, w lubelskich liceach odbędą się m.in. pokazowe lekcje. W środowej konferencji, pod hasłem „O edukacji i kulturze”, wzięli udział uczniowie, wykładowcy i pedagodzy z różnych szkół w Polsce. Fundacja Teatrikon realizuje m.in. projekty pod nazwą: Lokomotywy, Zwierciadła i Stacje Kultury 2013. (TVP Lublin)
 
 
 
...