• Wersja do druku
  • -AA+A

Drogowe utrudnienia. Objazdy i korki związane z zamknięciem al.Warszawskiej

19:54, 25.04.2013
Drogowe utrudnienia. Objazdy i korki związane z zamknięciem al.Warszawskiej Objazdy i korki związane z zamknięciem alei Warszawskiej w Lublinie to nie jedyny problem kierowców. Czekają ich czasowe utrudnienia na krajowej "siedemnastce". Drogowcy przekonują, że warto uzbroić się w cierpliwość.<BR><BR>

Objazdy i korki związane z zamknięciem alei Warszawskiej w Lublinie to nie jedyny problem kierowców. Czekają ich czasowe utrudnienia na krajowej "siedemnastce". Drogowcy przekonują, że warto uzbroić się w cierpliwość.

(fot. TVP Lublin)
(fot. TVP Lublin)

Podziel się:   Więcej
Krajowa "siedemnastka" i skrzyżowanie z łącznikiem prowadzącym do węzła Nałęczów na terenie gminy Markuszów, dotychczas nazywanym Przybysławice. Długi korek zaskoczył dziś kierowców. Od dziś do wtorku 30 kwietnia na tym odcinku będzie układana nawierzchnia - w związku z tym jezdnia została zwężona do jednego pasa.

Po weekendzie majowym maszyny do układania warstwy bitumicznej pojawią się na krajowej "siedemnastce" na węźle Jastków. Tertaz drogowcy budujący ekspresową S17 koncentrują się głównie na obwodnicy Lublina.

W maju ma zostać włączony do ruchu ponad 20-kilometrowy odcinek S 17 między węzłami Kurów Zachód i Jastków. Porządkowana jest trasa Kurów Bogucin. Do czerwca powinien być zakończony odcinek Bogucin-Dąbrowica. Czasowych utrudnień i zmian można się też spodziewać także w miejscowościach Zawada i Szperówka na drodze krajowej nr 74 oraz na krajowej "dwunastce" w Srebrzyszczu. (TVP Lublin)
 
 
 
...