• Wersja do druku
  • -AA+A

"Tylko Ty" - nowy teleturniej w TVP2. W Lublinie odbyły się eliminacje

15:52, 08.02.2014
"Tylko Ty" - nowy teleturniej w TVP2. W Lublinie odbyły się eliminacje Kilkadziesiąt osób z całej Polski przyjechało dziś do lubelskiego ośrodka TVP. Wszyscy w jednym celu - chcą dostać się do najnowszego teleturnieju "Tylko Ty". To zabawa dla par, które odpowiadają na pytania z różnych dziedzin. Ale jest pewnien haczyk...

Kilkadziesiąt osób z całej Polski przyjechało dziś do lubelskiego ośrodka TVP. Wszyscy w jednym celu - chcą dostać się do najnowszego teleturnieju "Tylko Ty". To zabawa dla par, które odpowiadają na pytania z różnych dziedzin. Ale jest pewnien haczyk...

(fot. TVP Lublin)
(fot. TVP Lublin)

Podziel się:   Więcej
"Tylko Ty" to teleturniej oparty na angielskim odpowiedniku "Pointless", emitowanym na Wyspach Brytyjskich od pięciu lat. Rywalizują ze sobą dwuosobowe pary. Zasady są odwrotne od panujących w popularnej "Familiadzie".

Organizatorzy najpierw proszą stu ankieterów aby na przykład podali jakie znają państwa z kontynentu afrykańskiego. Im mniej popularna odpowiedź - tym lepiej. Jeśli uczestnik turnieju poda hasło, którego nie zgadł żaden ankieter - do puli dochodzi 2 tysiące złotych.

Pieniądze to jedno. Magnesem jest też prowadzący - Tomasz Kammel. Program jest nagrywany w lubelskim ośrodku TVP.

"Tylko Ty" będzie można obejrzeć w wiosennej ramówce telewizyjnej dwójki. Prawdopodobnie w każdy czwartek i piątek. (TVP Lublin)
 
 
 
...