• Wersja do druku
  • -AA+A

Darmowe komputery i dostęp do Internetu. Już można się zgłaszać

19:01, 03.02.2014
Darmowe komputery i dostęp do Internetu. Już można się zgłaszać Dobra wiadomość dla mieszkańców dziesięciu gmin północnej części województwa. Za darmo mogą otrzymać komputery i dostęp do Internetu. Projekt współfinansuje Unia Europejska z myślą m.in. o mniej zamożnych rodzinach i osobach niepełnosprawnych. Już można się zgłaszać.

Dobra wiadomość dla mieszkańców dziesięciu gmin północnej części województwa. Za darmo mogą otrzymać komputery i dostęp do Internetu. Projekt współfinansuje Unia Europejska z myślą m.in. o mniej zamożnych rodzinach i osobach niepełnosprawnych. Już można się zgłaszać.

o
o

Podziel się:   Więcej
Liderem projektu jest gmina Wisznice. Tu darmowe komputery trafią do stu domów. O wsparcie mogą się starać m.in. rodziny w trudnej sytuacji materialnej, samotni rodzice, osoby niepełnosprawne. Oprócz Wisznic projekt realizują wspólnie gminy Jabłoń, Podedwórze, Roskosz, Sosnówka, Wohyń, Terespol, Milanów, Konstantynów i Parczew.

Wnioski: formularz i niezbędne dokumenty, w tym zaświadczenie o dochodach można składać do 28 lutego. Sprzęt trafi do gospodarstw w połowie roku, być może jeszcze przed wakacjami.

(TVP Lublin)
 
 
 
...