• Wersja do druku
  • -AA+A

Kolejne utrudnienia na ulicach Lublina. Remont stacji wodociągowej przy ulicy Czechowskiej

16:31, 21.10.2013
Kolejne utrudnienia na ulicach Lublina. Remont stacji wodociągowej przy ulicy Czechowskiej Kolejne utrudnienia na ulicach Lublina. Przy ulicy Czechowskiej MPWiK rozpoczął remont instalacji wodociągowej. Roboty potrwają blisko miesiąc. To nie koniec zmian na Wieniawie. W kolejce czekają prace budowlane przy stadionie Lublinianki i na terenach po dawnym kinie "Kosmos".

Kolejne utrudnienia na ulicach Lublina. Przy ulicy Czechowskiej MPWiK rozpoczął remont instalacji wodociągowej. Roboty potrwają blisko miesiąc. To nie koniec zmian na Wieniawie. W kolejce czekają prace budowlane przy stadionie Lublinianki i na terenach po dawnym kinie "Kosmos".

(fot. TVP Lublin)
(fot. TVP Lublin)

Podziel się:   Więcej
Zamknięty dla ruchu jest jeden pas ulicy Czechowskiej. Samochody mogą przejechać tylko od strony ulicy Lubomelskiej. Auta zmierzające od alei Długosza będą kierowane objazdami. Utrudnienia to efekt remontu kanalizacji sanitarnej i wodociągowej. Prace potrwają minimum do połowy listopada. To oznacza problemy dla kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej. Zmienione zostały trasy trzech linii autobusowych.

Lubelską Wieniawę czeka więcej zmian. Ratusz ogłosił przetarg i czeka na oferty od zainteresowanych kupnem działki przy stadionie Lublinianki. To nie koniec prac budowlanych na Wieniawie. Na terenie po wyburzonym kinie "Kosmos" mają stanąć apartamentowiec i biurowiec. Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się do Centrum Park pod koniec przyszłego roku.

(TVP Lublin)
 
 
 
...