Strona główna » Lublin » Reportaże » Zdarzenia, magazyn reporterów

Zdarzenia

Zdarzenia

Redakcja Zdarzeń
Kontakt z redakcją:

telefon: 81 531-86-40

zdarzenia@tvp.pl

ZDARZENIA, ul. Raabego 2, 20-030 Lublin
Gdzie za faktem fakt się ściele
Od afery po sens nowy
Gdzie wyjaśnić można wiele
Tam „Kolektyw Zdarzeniowy”

Autor: Edward Dziedzic


Oni tworzą Zdarzenia:Anna Dąbrowska
Anna Dąbrowska - kierownik redakcji „Zdarzeń", wydawca

Kierownik magazynu reporterów Zdarzenia oraz wydawca programu. Od 1991 roku związana z TVP Lublin. Jako pierwsza stworzyła program interwencyjny w TVP Lublin – „Wokół ludzkich spraw”. Reporterka i prezenterka. Nagradzana wielokrotnie za reportaże o charakterze społeczno-interwencyjnym. Z wykształcenia politolog.

anna.dabrowska@tvp.pl


Grzegorz Kuna
Grzegorz Kuna - wydawcagrzegorz.kuna@tvp.plMałgorzata Orłowska
Małgorzata Orłowska - dziennikarka, prezenterkamalgorzata.orlowska@tvp.plSylwia Smal
Sylwia Smal - dziennikarkasylwia.smal@tvp.plDorota Boczek
Dorota Boczek - dziennikarka

Od 2007 roku związana z TVP Lublin. W Zdarzeniach od 2009 roku. Specjalizuje się w „tropieniu” urzędniczych absurdów. Z powodzeniem realizuje tematy, gdzie jej bezpośrednia interwencja przynosi namacalne efekty. Skupia się także na realizacji reportaży o wydźwięku pozytywnym. Jej dewiza brzmi –„Nawet niepowodzenie można przekuć w sukces” - tak też motywuje bohaterów swoich reportaży.

dorota.boczek@tvp.plPaweł Gregorowicz
Paweł Gregorowicz - dziennikarz

Zajmuje się tematyką interwencyjno-społeczną. Dotyka niedoskonałości polskiego prawa, a przy tym jego naginania i łamania. Poszukuje urzędniczych absurdów oraz udowadnia, że Temida faktycznie jest ślepa.pawel.gregorowicz@tvp.plJoanna Antoszewska-Komorska
Joanna Antoszewska-Komorska - kierownik produkcji

W TVP S.A. od 1991 roku. Absolwentka Wydziału Prawa UMCS w Lublinie i studiów podyplomowych w zakresie mediacji sądowych i pozasądowych na KUL. Ukończyła także Seminarium Producenckie w Akademii Telewizyjnej TVP S.A. i PWSFTViT im. L.Schillera w Łodzi.

Kierownik produkcji i producentka programów telewizyjnych: "Kochamy Polskie Seriale", "Kochamy Polskie Komedie", Gale Mody "Złoty Wieszak", "Sensacje XX wieku", Finały WOŚP, "Jedynkowe Przedszkole", Kawa czy herbata", "Ring", "Sprawcy, motywy ofiary", "Magazyn weekendowy".

Obecnie produkuje: "Magazyn sportowy", "Zdarzenia" - Magazyn Reporterów, "Zobacz,co słychać", "Sport-Flesz", "MKS Lublin TV", transmisje sportowe.

Za swoją pracę dwukrotnie otrzymała Nagrodę Prezesa. Wyróżniona za twórczą współpracę przez redakcję Magazynu Ekspresu Reporterów.

joanna.antoszewska-komorska@tvp.plMałgorzata Ochnik-Kędziora - kierownik produkcjimalgorzata.ochnik-kedziora@tvp.pl