• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Cztery firmy w przetargu na przejęcie świadczenia usług i pracowników TVP

13:43, 08.07.2013
Cztery firmy w przetargu na przejęcie świadczenia usług i pracowników TVP W terminie określonym w ogłoszeniu o zamówieniu publicznym na przejęcie świadczenia usług: dziennikarskich, grafiki komputerowej, montażu materiałów telewizyjnych i charakteryzacji wraz z przejęciem pracowników i współpracowników TVP S.A., które zostało opublikowane 7 czerwca 2013 r. w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod numerem 2013/S 109-186577 oraz zamieszczone na tablicy ogłoszeń TVP S.A. i na stronie internetowej TVP S.A., wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu złożyli następujący wykonawcy:

W terminie określonym w ogłoszeniu o zamówieniu publicznym na przejęcie świadczenia usług: dziennikarskich, grafiki komputerowej, montażu materiałów telewizyjnych i charakteryzacji wraz z przejęciem pracowników i współpracowników TVP S.A., które zostało opublikowane 7 czerwca 2013 r. w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod numerem 2013/S 109-186577 oraz zamieszczone na tablicy ogłoszeń TVP S.A. i na stronie internetowej TVP S.A., wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu złożyli następujący wykonawcy:

Logo TVP
Logo TVP

Podziel się:   Więcej
• konsorcjum – Wadwicz spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowo-akcyjna / Wadwicz spółka z ograniczoną odpowiedzialnością / The Chimney Pot spółka z ograniczoną odpowiedzialnością / Flota Filmowa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,

• konsorcjum – Murator S.A. / Time S.A. / Medella S.A.

• ManpowerGroup Sp. z o.o.

• Gi Group Sp z o.o.

Obecnie przystępujemy do kolejnego etapu procedury przetargowej: wkrótce przedstawimy wnioskodawcom Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia oraz projekt umowy.


Centrum Informacji TVP