• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Nowości programowe TVP INFO

15:53, 08.01.2010
Nowości programowe TVP INFO W sobotę, 9 stycznia o godz. 20.00 na antenie TVP INFO zadebiutuje magazyn reporterski „Prawda ekranu”, a 11 stycznia o godz. 22.15 widzowie obejrzą nowy program informacyjny „INFO dziennik. Zdarzyło się dziś”.

W sobotę, 9 stycznia o godz. 20.00 na antenie TVP INFO zadebiutuje magazyn reporterski „Prawda ekranu”, a 11 stycznia o godz. 22.15 widzowie obejrzą nowy program informacyjny „INFO dziennik. Zdarzyło się dziś”.


Podziel się:   Więcej
„Prawda ekranu” to weekendowy magazyn reporterów TVP INFO realizowany w lekkiej, atrakcyjnej formule, tak, by każdy znalazł coś ciekawego dla siebie. Tematami krótkich reportaży będą sytuacje niecodzienne i absurdalne, a próby ich rozwiązania nie raz zaskoczą widzów. Reporterzy magazynu poszukują w całej Polsce sytuacji, których nie powstydziłby się w swoich filmach sam Stanisław Bareja. W świat absurdów otaczającej nas rzeczywistości wprowadzać będą: Cyprian Ziąbski i Armin Kurasz.

Od poniedziałku do piątku, o godz. 22.15 Danuta Dobrzyńska i Jarosław Kulczycki poprowadzą główny program informacyjny TVP INFO - „INFO Dziennik. Zdarzyło się dziś”. Znajdą się w nim najświeższe informacje, analizy wydarzeń, rozmowy z ciekawymi gośćmi i autorskie materiały reporterskie. Drugą parą prowadzących, pojawiającą się w dzienniku będzie Karolina Lewicka i Artur Koziołek.