• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

„Pytanie na śniadanie” TVP2 z nową stroną www

10:00, 29.04.2013
„Pytanie na śniadanie” TVP2 z nową stroną www Poranny magazyn TVP2 „Pytanie na śniadanie” uruchomił nowy serwis internetowy. Witryna jest nowocześniejsza, łatwiejsza w obsłudze, w całości oparta o materiały wideo. Dzięki intuicyjnej strukturze oraz zaawansowanym możliwościom filtrowania materiałów użytkownicy bez trudu dotrą do interesujących ich treści. Stronę przygotowano w HTML5.

Poranny magazyn TVP2 „Pytanie na śniadanie” uruchomił nowy serwis internetowy. Witryna jest nowocześniejsza, łatwiejsza w obsłudze, w całości oparta o materiały wideo. Dzięki intuicyjnej strukturze oraz zaawansowanym możliwościom filtrowania materiałów użytkownicy bez trudu dotrą do interesujących ich treści. Stronę przygotowano w HTML5.


Podziel się:   Więcej
www.pytanienasniadanie.tvp.pl w zmienionej odsłonie to przede wszystkim lifestyle’owy portal wideo z najświeższymi wiadomościami o tematyce rozrywkowej, kulturalnej i poradniczej. Serwis jest bazą ponad 10 tys. materiałów, budowaną od 2007 roku. Nowa szata graficzna – lekka i przejrzysta – oraz zmiana sposobu nawigacji mają ułatwić odnalezienie aktualnych i archiwalnych klipów wideo. Na wydawanej codziennie stronie głównej redakcja programu rekomenduje internautom najciekawsze tematy. To także miejsce bezpośredniego dostępu do najświeższych klipów, publikowanych po zakończeniu porannego programu oraz działów najbardziej lubianych przez użytkowników: kulinariów i mody. Zakładka „Nasze cykle” umożliwia błyskawiczne dotarcie do jednego z kilkudziesięciu bloków tematycznych prezentowanych w „Pytaniu na śniadanie”. W dziale „Poradniki” zebrane są materiały z różnych kategorii, np. dziecko, zdrowie, dieta – tutaj użytkownicy znajdą odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące rodziny, zdrowego trybu życia, psychologii. W serwisie znalazły się też informacje i ciekawostki o prowadzących oraz przyjaciołach „Pytania na śniadanie”. Nie brakuje najnowszych zdjęć ze studia TVP2. Są informacje o konkursach dla widzów oraz zapowiedź tematu dnia w nadchodzącym wydaniu.

„Pytanie na śniadanie” to jeden z najpopularniejszych serwisów internetowych w portalu tvp.pl. W 2012 r. zyskał blisko 2 mln odsłon wideo. W styczniu 2013 r. odnotował rekordowy wynik 286 tys. odsłon. Systematycznie wzrasta także liczba użytkowników wideo. W grudniu 2012 r. było ich 68 tys., a w marcu 2013 r. 94 tys. [dane cookies za: Gemius Stream].

W najbliższych tygodniach Ośrodek iTVP-HD planuje także uruchomienie nowych odsłon serwisów „Czasu honoru”, „rodzinki.pl”, „Klanu” oraz kultowych seriali „Glina”, „Oficer” i „Pitbull”.