• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

„Super Zaradni” – nowy program w TVP2

13:17, 22.11.2013
„Super Zaradni” – nowy program w TVP2 „Super Zaradni” to nowy program na antenie TVP2, w którym eksperci radzą, jak najefektywniej zarządzać gospodarstwem domowym i własnymi finansami. Emisja w soboty o godz. 13.15.

„Super Zaradni” to nowy program na antenie TVP2, w którym eksperci radzą, jak najefektywniej zarządzać gospodarstwem domowym i własnymi finansami. Emisja w soboty o godz. 13.15.

Logo
Logo

Podziel się:   Więcej
Polacy wielokrotnie udowadniali, że są narodem przedsiębiorczym, potrafiącym poradzić sobie w niejednej sytuacji. Niezwykłą zaradnością wykazali się chociażby w stanie wojennym, a także w okresie transformacji ustrojowej. Kiedy w sklepach nie było mięsa, potrafili je zdobyć bezpośrednio od rolników. Wpadli nawet na pomysł mobilnych lad sklepowych... Kiedy zawodził rozrząd w samochodzie, uruchamiali go kijem od szczotki.

Co stało się z naszą zaradnością w realiach wolnego rynku? Dlaczego długi Polaków osiągnęły 40 mld złotych, a ponad 2 mln osób ma problem z terminowym regulowaniem swoich zobowiązań finansowych? Dlaczego tylko połowa naszych obywateli posiada oszczędności? W programie „Super Zaradni” prowadzący, Olga Kozierowska i Piotr Chęciński, biorą pod lupę polską umiejętność oszczędzania i gospodarowania domowym budżetem. Podpowiadają, jak skutecznie gospodarować prywatnymi finansami, zarządzać czasem, a także z jakich produktów i rozwiązań finansowych dostępnych na rynku warto skorzystać. Nie zabraknie też wątku kulinarnego i tematyki lifestylowej.

W nowym magazynie TVP2 pojawiają się autentyczni bohaterowie oraz eksperci rozmaitych dziedzin. Poznamy również „głos ulicy” – kamery „Super Zaradnych” zarejestrują uliczne sądy, z których dowiemy się m.in., jak Polacy postrzegają kwestię własnej zaradności.

„Super Zaradni”, sobota, godz. 13.15, TVP2.