• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Święta Bożego Narodzenia, Sylwester i Nowy Rok w TVP

14:58, 02.12.2008
Święta Bożego Narodzenia, Sylwester i Nowy Rok w TVP Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra i Nowego Roku TVP przygotowała dla swoich widzów specjalną ofertę programową. Przedstawiono ją 2 grudnia br. w czasie konferencji prasowej z udziałem szefów anten telewizji publicznej. Kino familijne dla całej rodziny, bogata oferta dla najmłodszych widzów, specjalne świąteczne wydania popularnych programów i seriali oraz świetne filmy w znakomitej obsadzie to propozycje TVP1 na nadchodzące Święta. Natomiast TVP2 przygotowała dla swoich widzów programy pełne humoru i zabawy, koncerty oraz filmy.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra i Nowego Roku TVP przygotowała dla swoich widzów specjalną ofertę programową. Przedstawiono ją 2 grudnia br. w czasie konferencji prasowej z udziałem szefów anten telewizji publicznej. Kino familijne dla całej rodziny, bogata oferta dla najmłodszych widzów, specjalne świąteczne wydania popularnych programów i seriali oraz świetne filmy w znakomitej obsadzie to propozycje TVP1 na nadchodzące Święta. Natomiast TVP2 przygotowała dla swoich widzów programy pełne humoru i zabawy, koncerty oraz filmy.

W czasie konferencji prasowej
W czasie konferencji prasowej

Podziel się:   Więcej
Na zbliżające się święta Bożego Narodzenia, Sylwestra i Nowy Rok TVP1 przygotowała bogatą ofertę filmową – doskonałe animacje dla dzieci, filmy dla całej rodziny oraz miłośników mocnych wrażeń. W Jedynce m.in. romantyczna komedia „Powiedz tak” z Janifer Lopez, film Stevena Spielberga „1941”, „Czterdzieści dni czterdzieści nocy” i „Taxi 3”, animowane kino familijne „Happy wkręt” i „Auta”, a także „Piraci z Karaibów. Skrzynia Umarlaka”. Wieczór sylwestrowy to premierowy pilotowy odcinek nowej serii „Rancza” i Sylwestrowy Maraton Filmowy: „Mumia”, „Pociąg śmierci”, „Wyspa Węży”.

Świąteczna Jedynka to także specjalne wydania seriali: „Klan” i „Plebania” oraz programów: „Jaka to melodia?” i „300 procent normy”. Nie zabraknie także spotkania z bohaterami „Londyńczyków” i „Ojca Mateusza”. W sylwestrowy wieczór TVP1 zaprasza tradycyjnie na „Szopkę sylwestrową”, a po północy na „Toast noworoczny z Jedynką” i „Szopkę noworoczną”, której autorem jest Marcin Wolski.

W Jedynce także bożonarodzeniowa homilia Prymasa Polski, transmisja Pasterki z Bazyliki Świętego Piotra z udziałem Ojca Świętego oraz błogosławieństwo z Watykanu – „Urbi Et Orbi”, a także noworoczne Orędzie Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

Świąteczno-noworoczne propozycje TVP2 to przede wszystkim humor i rozrywka w najlepszym wydaniu, zapewniające relaks w dobrym towarzystwie. W Święta Dwójka zaprasza do oglądania znakomitych filmów, m.in. „U Pana Boga za piecem” Jacka Bromskiego, „Taxi 2” Gerarda Krawczyka i „Gwiezdne wojny – Powrót Jedi” Richarda Marquada. Dla dzieci i młodzieży TVP2 proponuje magiczne „Opowieści z Narnii: lew, czarownica i stara szafa” Andrewa Adamsoma i animację „Dżungla” Witolda Giersza. Rodzinne Święta z Telewizją Polską z pewnością urozmaici wielki jubileuszowy koncert kabaretu Ani Mru Mru „Urodzinowy Strzał w dychę” i XV wydanie „Marzeń Marcina Dańca”. Ponadto Dwójka przygotowała specjalne wydania popularnej „Familiady” i różnorodne koncerty świąteczne. A na najlepszą zabawę w Sylwestra Dwójka zaprasza do Wrocławia na niezwykły, efektowny show z polskimi i zagranicznymi gwiazdami estrady.

Szczegółowe propozycje wszystkich anten TVP w załączonym dokumencie.