• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

TVP.INFO uruchamia TWOJE INFO

09:57, 29.09.2009
TVP.INFO uruchamia TWOJE INFO TWOJE INFO to uruchomiony przez serwis TVP.INFO nowy sposób kontaktu z internautami oraz widzami Telewizji Polskiej.

TWOJE INFO to uruchomiony przez serwis TVP.INFO nowy sposób kontaktu z internautami oraz widzami Telewizji Polskiej.

Znalazłeś się w centrum wydarzeń? Przyślij TWOJE INFO
Znalazłeś się w centrum wydarzeń? Przyślij TWOJE INFO

Podziel się:   Więcej
Dzięki usłudze TWOJE INFO czytelnicy TVP.INFO mogą stać się współredaktorami tego portalu, a widzowie Telewizji Polskiej współtwórcami programów informacyjnych. Teraz każdy, kto był świadkiem ważnego, bulwersującego lub ciekawego wydarzenia może w prosty sposób poinformować o tym nawet kilkanaście milionów Polaków.
Wystarczy, zrobione przez siebie zdjęcie, nakręcony film lub spisaną relację wysłać SMS-em lub MMS-em na numer 0 601 600 100, mailem na adres twoje@tvp.info lub skorzystać z formularza na stronie www.tvp.info. Nadesłane materiały Telewizja Polska będzie wykorzystywać nie tylko w serwisie TVP.INFO i na antenie TVP INFO, najchętniej oglądanej stacji informacyjnej w Polsce, ale także w programach informacyjnych TVP: „Wiadomościach”, „Teleexpresie” i „Panoramie”.
Za pośrednictwem usługi TWOJE INFO widzowie i internauci mogą także przesyłać propozycje tematów, którymi ich zdaniem powinni zająć się dziennikarze serwisu TVP.INFO i kanału TVP INFO. Korzystając z TWOJEGO INFO można wysłać również swoje opinie na temat spraw poruszanych w naszych programach.