• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Programy z napisami

08:13, 02.09.2008
Programy z napisami


Podziel się:   Więcej
piątek 29.08.

  • Wielka majówka, godz. 13.35, TVP2
  • Klan (1497), godz. 14.00, TVP1
  • Conan niszczyciel, godz. 22.10, TVP1

    sobota 30.08.

  • Gdzie jest generał?, godz. 9.10, TVP2
  • Jak się nie ubierać? - Młode kobiety na starcie, godz. 10 45, TVP2
  • Janosik (13), godz. 11.20, TVP1
  • ZWIERZETA ŚWIATA: Morderczy taniec w morzu (2), godz. 12.10, TVP1
  • Agent nr 1, godz. 13.15, TVP1
  • Familiada, godz. 14.00, TVP2
  • BBC W JEDYNCE:Dzikie Karaiby (3), godz. 15.25
  • Ostatnie dni księżnej Diany, godz. 17.20, TVP1
  • WEEKENDOWE KINO DWÓJKI: Za wszelką cenę, godz. 21.40

    niedziela 31.08.

  • BOSO PRZEZ ŚWIAT: Wyspy Trobrianda 1968, godz. 9.50, TVP2
  • DISNEY! CUDOWNY ŚWIAT: Lilo i Stich, godz. 9.50, TVP1
  • RODZINNE OGLĄDANIE: Park prehistoryczny (6), godz. 10.20, TVP2
  • GWIAZDY W POŁUDNIE: Świat cyrku, godz. 11.20, TVP2
  • Familiada, godz. 14.00, TVP2
  • BBC W JEDYNCE: Dzikie Karaiby (4), godz. 15.30, TVP1
  • ZAKOCHANA JEDYNKA: Jutro idziemy do kina, godz. 20.15
  • UCZTA KINOMANA: Czowiek z żelaza, godz. 22.10, TVP1

    poniedziałek 1.09.

  • Klan (1498), godz. 13.05, TVP1
  • Klan (1503), godz. 17.35, TVP1
  • Barwy szczęścia (129), godz. 20.05, TVP2
  • Defilada zwycięzców, godz. 21.50, TVP1

    wtorek 2.09.

  • Klan (1499), godz. 13.10, TVP1
  • Klan (1504), godz. 17.35, TVP1
  • Barwy szczęścia (130), godz. 20.05, TVP2
  • ROZEŚMIANA JEDYNKA: Życie, godz. 20.20

    środa 3.09.

  • Klan (1500), godz. 13.05, TVP1
  • Opowieści zza grobu: Tajemnicza mumia, godz. 13.10, TVP2
  • Klan (1505), godz. 17.35, TVP1
  • Jeden z dziesięciu, godz. 18.55, TVP2
  • Barwy szczęścia (131), godz. 20.05, TVP2
  • OKRUCHY ŻYCIA: Ze slumsów na Harvard godz. 20.20, TVP1
  • MEGAKOMEDIE: Kingsajz, godz. 20.40, TVP2
  • Przeczucie, godz. 22.00, TVP1

    czwartek 4.09.

  • Klan (1501), godz. 13.05, TVP1
  • Klan(1506), godz. 17.35 TVP1
  • Jeden z dziesięciu, godz. 18.55, TVP2
  • Barwy szczęścia (132), godz. 20.05, TVP2
  • Zagubieni: Przeszłość, teraźniejszość, przyszłość , godz. 20.20, TVP1
  • Trzeci oficer (1), godz. 20.40, TVP2
  • Zagubieni IV (1), godz. 21.10, TVP1
  • Sprawa dla reportera, godz. 22.00, TVP1

    TELEEXPRESS, godz. 17.00, TVP1
    WIADOMOŚCI, godz.19.30, TVP1