• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Nowy serwis vod.tvp.pl

11:30, 25.06.2010
Nowy serwis vod.tvp.pl Ruszył vod.tvp.pl zbierający w jednym miejscu wszystkie treści płatne portalu tvp.pl. W serwisie znajduje się najwięcej polskich seriali i filmów fabularnych wyprodukowanych przez Telewizję Polską. Oferta vod.tvp.pl to również zagraniczne pozycje fabularne.

Ruszył vod.tvp.pl zbierający w jednym miejscu wszystkie treści płatne portalu tvp.pl. W serwisie znajduje się najwięcej polskich seriali i filmów fabularnych wyprodukowanych przez Telewizję Polską. Oferta vod.tvp.pl to również zagraniczne pozycje fabularne.

Vod.tvp.pl ma Vod.tvp.pl w swojej ofercie najwięcej polskich seriali na rynku.
Vod.tvp.pl ma Vod.tvp.pl w swojej ofercie najwięcej polskich seriali na rynku.

Podziel się:   Więcej
Najwięcej polskich seriali w Internecie na www.vod.tvp.pl
Nowy serwis portalu gromadzi w jednym miejscu wszystkie płatne materiały TVP w Internecie. Vod.tvp.pl w swojej ofercie ma najwięcej polskich seriali na rynku. Na bieżąco zasoby uzupełniane są przez aktualne produkcje TVP a jednocześnie powiększana jest baza seriali archiwalnych, w której znajdują się m.in.: „Czterej Pancerni i Pies”, „Stawka większa niż życie”,„ Alternatywy 4”, „Wojna Domowa”, „Stawiam na Tolka Banana”.

W nowym serwisie oprócz produkcji TVP znajdują się również wybitne pozycje kina europejskiego: min. „Lucia i seks”, „Kocham Cię od tak dawna”, „Pozwól mi wejść”, „Mężczyzna idealny”.

Uporządkowaliśmy istniejącą już od kilku lat bibliotekę materiałów VOD Telewizji Polskiej. Rozszerzamy ofertę filmową portalu również o produkcje zewnętrzne. Rozmawiamy z dystrybutorami o nowych filmach fabularnych i zagranicznych serialach, które będą uzupełniały najbogatszą na rynku ofertę produkcji polskich – mówi Tomasz Sieniutycz, dyrektor iTVP HD.

Nowe ceny – od 1,5 zł za odcinek!
Wraz z uruchomieniem strony vod.tvp.pl wprowadzona została nowa oferta: jedna cena na materiały płatne – tj. odcinki seriali i filmy fabularne w wys. 5 zł za odcinek (w przypadku płatności SMS koszt 6,10 zł) oraz trzy atrakcyjne pakiety: Pakiet 5 odcinków, Pakiet 15 odcinków i Pakiet 30 odcinków, które pozwalają oglądać jeden materiał od 1,5 zł.

Szczegóły oferty znajdują się na stronie www.vod.tvp.pl

VOD ang. Video on Demand - oznacza „wideo na żądanie”, potocznie także oglądanie na życzenie — usługa zezwalająca na oglądanie nadawanego materiału filmowego lub słuchanie nadawanego nagrania dźwiękowego w wybranym przez kogoś czasie, późniejszym niż czas emisji.

Użytkownik w Internecie może wybrać materiał wideo (film lub serial) i obejrzeć go w dowolnym momencie. Może również przerwać oglądanie i powrócić do filmu w wybranej przez siebie chwili.